reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jutro idę robić badania w tym prolaktynę, a zawsze w niedziele biorę dostinex i się zastanawiam czy jak dzień przed badaniami go wezmę to to nie zafałszuje wyników i czy nie wziąć go zamiast dziś to jutro? 🤯
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) dzis mój 25dc, cykl stymulowany Aromkiem do tego Ovitrelle, Encorton i Duphaston. Zgodnie z zaleceniem lekarki rano zrobiłam test, jeśli wyszedlby negatywny mam odstawić duphaston, wyszła bardzo bardzo bladziutka druga kreska (prawie niewidoczna). Czyli nadal nic nie wiem, jutro pójde na bete aby miec pewność, że tej drugra kreska nie jest moim przywidzeniem. Powodzenia pozostałym testującym :)
Pokaz test😁
 
Zastrzyk z Ovitrelle robiłam 5.07 wieczorem, więc 13 dni temu. Dzisiaj zrobiłam pierwszy test, nie sprawdzałam wcześniej czy się zastrzyk utrzymuje. Wrzucam zdjęcie testu, ale szczerze, na zdjeciu widać jeszcze mniej niż na żywo, więc sie nie nastawiam, przekonamy się po becie. Nie chce sobie nic wmaiwac. Dupasthon mam jeszcze tylko na dzisiaj. A Ty kiedy testujesz?
Juz widzę! Ja tez taki test w piatek mialam, w sobotę troszkę ciemniejsza i jutro robię z rana
 
Zastrzyk z Ovitrelle robiłam 5.07 wieczorem, więc 13 dni temu. Dzisiaj zrobiłam pierwszy test, nie sprawdzałam wcześniej czy się zastrzyk utrzymuje. Wrzucam zdjęcie testu, ale szczerze, na zdjeciu widać jeszcze mniej niż na żywo, więc sie nie nastawiam, przekonamy się po becie. Nie chce sobie nic wmaiwac. Dupasthon mam jeszcze tylko na dzisiaj. A Ty kiedy testujesz?
Ja tam coś widzę ale jestem specjalistka w widzeniu dwóch kresek :-) Trzymam kciuki za jutrzejsza betę 😍
 
Już myślałam, że w tym miesiącu nie zobaczę pozytywnego na teście owu! A tu tak ciemna krecha, że nawet ciemniejsza od testowej ❤️ Mam nadzieję, że jajeczko zostanie uwolnione. Rano było co nieco, mam nadzieję, że jutro wieczorem będziemy mieć ochotę i liczę bardzo na ten cykl!
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-18-17-06-16-985_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-07-18-17-06-16-985_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    184,1 KB · Wyświetleń: 87
Już myślałam, że w tym miesiącu nie zobaczę pozytywnego na teście owu! A tu tak ciemna krecha, że nawet ciemniejsza od testowej ❤️ Mam nadzieję, że jajeczko zostanie uwolnione. Rano było co nieco, mam nadzieję, że jutro wieczorem będziemy mieć ochotę i liczę bardzo na ten cykl!
Super kreseczki, teraz nic tylko działać :)
 
Witajcie, kto testuje w najbliższym czasie?ja odezwę się jutro, bo jeżeli @ nie przyjdzie to mam zamiar testować! Dzisiaj zaczęły mnie strasznie boleć piersi, więc objaw typowo okresowy, ale też wiem, że może być w drugą stronę :)
 
Witajcie, kto testuje w najbliższym czasie?ja odezwę się jutro, bo jeżeli @ nie przyjdzie to mam zamiar testować! Dzisiaj zaczęły mnie strasznie boleć piersi, więc objaw typowo okresowy, ale też wiem, że może być w drugą stronę :)
Ja testuje w czwartek 😜
Piersi również mnie bardzo bolą inaczej niż zwykle i są strasznie nabrzmiałe do tego widać żyły
 
reklama
Witajcie, kto testuje w najbliższym czasie?ja odezwę się jutro, bo jeżeli @ nie przyjdzie to mam zamiar testować! Dzisiaj zaczęły mnie strasznie boleć piersi, więc objaw typowo okresowy, ale też wiem, że może być w drugą stronę :)
Ja jutro wybieram się na bete, ciążowych obiawów u mnie brak. Powodzenia jutro, daj znać jak poszło :) Mam nadzieję, ze dobrze zacznie się dla nas ten tydzień
 
Do góry