reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie taki był 12dpo
 

Załączniki

  • IMG_4516.jpg
    IMG_4516.jpg
    171,7 KB · Wyświetleń: 124
reklama
U mnie taki był 12dpo
No tutaj to wątpliwości nie ma,że pozytyw. Też bym tak chciała hehe 😀.Ogólnie to mi w tym cyklu nawet testy owu nie wyszły do końca pozytywne. Zaznaczyłam ,że owu była w 17dc ale jednak testowa była nieco jaśniejsza od kontrolnej a 18dc już konkretny negatyw. Ten ciążowy to właśnie jeden z tych gratisów do testów z owu i tak pomyślałam,że może jakieś trefne te testy ciążowe,mimo że są o czułości 10mlu czy jak to tam się pisze
 
No tutaj to wątpliwości nie ma,że pozytyw. Też bym tak chciała hehe 😀.Ogólnie to mi w tym cyklu nawet testy owu nie wyszły do końca pozytywne. Zaznaczyłam ,że owu była w 17dc ale jednak testowa była nieco jaśniejsza od kontrolnej a 18dc już konkretny negatyw. Ten ciążowy to właśnie jeden z tych gratisów do testów z owu i tak pomyślałam,że może jakieś trefne te testy ciążowe,mimo że są o czułości 10mlu czy jak to tam się pisze
ja tak widzę malutki cień wiec powtarzaj a kiedy go robiłaś po popołudniu ?
 
reklama
Do góry