reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No to z tych badań można wyczytać tyle, że ilość plemników jest ok i że się poruszają. Warto by było zrobić szersze badanie, żeby sprawdzić, czy plemniki mają prawidłową budowę, sprawdzić aglutynację, lepkość itp.
To są badania z tego darmowego cyklu finansowanego przez Bociana, nie sądziłam, ze będą takie skromne. Teraz to już będzie mi chłopa ciężko namówić na kolejne, to już trzecie badania (usg, wizyta u andro badanie palpacyjne, badanie nasienia) ktore wychodzą ok, pomyśli, ze na głowę upadłam z tymi badaniami 🙈 narazie dam mu spokój, jak nie zatrybie 3mce to będę mu głowę suszyć żeby zrobił te rozszerzone ;) dziękuje za pomoc :)
 
Co miesiąc jest dokładnie tak samo, stresujesz się i załamujesz, ale dalej testujesz od 6 dnia po owulacji albo szybciej.
Po co Ci tyle stresu?
A nawet jak masz potrzebę testować szybko to po co tak przeżywasz białe testy skoro doskonale wiesz, że za 4 dni już mogą tam być 2 kreski i test zrobiony tak wcześnie nie wyklucza ciąży...
🙌♥️ Jesteście nieocenione
 
To są badania z tego darmowego cyklu finansowanego przez Bociana, nie sądziłam, ze będą takie skromne. Teraz to już będzie mi chłopa ciężko namówić na kolejne, to już trzecie badania (usg, wizyta u andro badanie palpacyjne, badanie nasienia) ktore wychodzą ok, pomyśli, ze na głowę upadłam z tymi badaniami 🙈 narazie dam mu spokój, jak nie zatrybie 3mce to będę mu głowę suszyć żeby zrobił te rozszerzone ;) dziękuje za pomoc :)
Ach, niektóre placówki faktycznie niestety oferowały takie okrojone badanie 🙈
 
Hej, zerkniecie? Niestety nie mam pojęcia jak interpretować męskie wyniki 🤨 jest Ok?Zobacz załącznik 1284350
Szkoda, że u Was takie okrojone badanie :( Też robiłam z tej darmowej akcji Tata najważniejsze słowo dla mężczyzny, ale w Vitrolife i miał mój też morfologię. I te podstawowe, co Twój miał, mój miał geniaaaaaalne wyniki. A właśnie morfologia - dupa. :( Także szkoda, że morfo nie mieliście, bo to jest mega istotne... Wstawiam fotkę mojego wyniku, sama zobacz.
sperma.PNG
 
Hej, zerkniecie? Niestety nie mam pojęcia jak interpretować męskie wyniki [emoji2955] jest Ok?Zobacz załącznik 1284350
Szkoda, że u Was takie okrojone badanie :( Też robiłam z tej darmowej akcji Tata najważniejsze słowo dla mężczyzny, ale w Vitrolife i miał mój też morfologię. I te podstawowe, co Twój miał, mój miał geniaaaaaalne wyniki. A właśnie morfologia - dupa. :( Także szkoda, że morfo nie mieliście, bo to jest mega istotne... Wstawiam fotkę mojego wyniku, sama zobacz.
Zobacz załącznik 1284383
U nas tak samo. Ilość super, bo 224mln plemników a morfologia do bani. Gdybyśmy robili bez morfologii dziwiłabym się dlaczego się nie udaje przy takich super wynikach no i właśnie w morfologii znaleźliśmy przyczynę...
 
Hejka, jejku sama nie wiem co o tym myśleć. Przed chwilą zrobiłam test... Czy testy ciążowe z horienmedical dają fałszywe kreski? Owulacja około 12 dni temu. Hehe... Zauważyłam że z testami owulacyjnymi mam ciążowe i zrobiłam tak po prostu.. 🙈
 
Hejka, jejku sama nie wiem co o tym myśleć. Przed chwilą zrobiłam test... Czy testy ciążowe z horienmedical dają fałszywe kreski? Owulacja około 12 dni temu. Hehe... Zauważyłam że z testami owulacyjnymi mam ciążowe i zrobiłam tak po prostu.. 🙈
Nie mogę dodać zdjęcia ale widać na żywo i na zdjęciu również ale jakiś błąd
 
reklama
Do góry