reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Moje hormony po odstawieniu anty wracały do siebie prawie rok. Nie wiem czy przekreśla, ale jeśli to było małe i jednorazowe to bym się nie martwiła [emoji6]
Ja byłam na antykoncepcji dosłownie dwa cykle ze względu na PCOS i duże zaburzenia w hormonach właśnie, wiec mam nadzieje, że się jeszcze nie pogorszyło przez to 😣
 
ja też się witam w 1dc. I powiem wam, że czuje się naprawdę zrezygnowana, zdołowana i sama z tym wszystkim. W partnerze mam w sumie srednie oparcie, bo on ciągle powtarza że co ma być to będzie, że mamy jeszcze czas a wręcz mam wrażenie że jemu nie zależy. Dodatkowa trudna sytuacja w pracy - to jest kolejna rzecz która powoduję, że nie mam sił na nic. Ciągle myśle, czytam, wmawiam sobie objawy, liczę kiedy będzie ten idealny dzień aby odbyć stosunek. A dzisiaj zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę przed chwilą był koniec roku.. a już mamy czerwiec.
 
ja też się witam w 1dc. I powiem wam, że czuje się naprawdę zrezygnowana, zdołowana i sama z tym wszystkim. W partnerze mam w sumie srednie oparcie, bo on ciągle powtarza że co ma być to będzie, że mamy jeszcze czas a wręcz mam wrażenie że jemu nie zależy. Dodatkowa trudna sytuacja w pracy - to jest kolejna rzecz która powoduję, że nie mam sił na nic. Ciągle myśle, czytam, wmawiam sobie objawy, liczę kiedy będzie ten idealny dzień aby odbyć stosunek. A dzisiaj zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę przed chwilą był koniec roku.. a już mamy czerwiec.
Większość facetów ma problemy z okazywaniem swoich emocji na zewnątrz, mój mąż to też podchodzi do tego jak do fabryki. Uruchomiono produkcję i tyle...też mi powtarza, że kiedyś się uda. Ale tak na prawdę nie wiemy co siedzi w ich głowach, czy im zależy czy nie, może czasami przeżywają to bardziej niż my bo to, że nie wychodzi też w jakimś stopniu osłabia ich "poczucie męskości" Ale niestety to w naszych głowach siedzi kalkulowanie i obserwowanie objawów. Ale nie poddawaj się, nowy cykl nowa szansa :)
 
Dziewczyny, troszkę się nie odzywałam ostatnio ale obleciał mnie teraz strach... Wczoraj już czułam przy robieniu siusiu taki dziwny ból. Miałam już dwa razy zapalenie pęcherza i krwiomocz, ale ból wtedy raczej taki piękacy. A teraz siadam na toaletę i w momencie rozluźnienia mięśni czuje taki dziwny ucisk, nie wiem za bardzo jak to określić 😔 myślicie że to też może być jakiś objaw zapalenia pęcherza? Ja mam też podejrzenie endometriozy i boję się że to może jakiś dziwny objaw tego... Naprawde jestem spanikowana 🥺😪
 
Cześć dziewczyny dzisiaj 5dpo o ile owu się odbyła... Temperatura 37 cały czas mi się utrzymuje albo i większa, czy wy też tak macie po owu wysoka temperaturę?
 
@Kropka.88 ech.. A jakoś wierzyłam, że się uda. Może jeszcze nic straconego!
U mnie dzisiaj delikatne plamienie wiec jutro myślę 1 dc i zaczynamy na nowo. :)
Zastanwiam sie tylko czy spróbować Clo czy postawić jeszcze na naturalny cykl..

Ściskam !
 
Większość facetów ma problemy z okazywaniem swoich emocji na zewnątrz, mój mąż to też podchodzi do tego jak do fabryki. Uruchomiono produkcję i tyle...też mi powtarza, że kiedyś się uda. Ale tak na prawdę nie wiemy co siedzi w ich głowach, czy im zależy czy nie, może czasami przeżywają to bardziej niż my bo to, że nie wychodzi też w jakimś stopniu osłabia ich "poczucie męskości" Ale niestety to w naszych głowach siedzi kalkulowanie i obserwowanie objawów. Ale nie poddawaj się, nowy cykl nowa szansa :)
Mój facet również zawsze powtarzał że mam się nie martwić że mam dopiero 24 lata, za 5 lat urodze to też jeszcze będzie dobrze. Wiedział że nie miałam owulacji. Wczoraj byliśmy na monitoringu,v opowiedziałam mu że jajko pękło . Noni zadowolony był. Wieczorem trochę popiwkował przy grillu i mówi, że on by bardzo chciał, że w tamtym miesiącu cieszył się bardziej niż ja chyba że to jajko pękło, że zareagowałam na leki. Ze było mu smutno jak dostałam okres. Ze teraz też się cieszy że ta owulacja była,ale boi się rozczarowania że znów przyjdzie okres. Ze on tego może tak nie okazuję , ale jego to bardzo interesuje. I też to bardzo przeżywa. Ze nie może się doczekać kiedy zajde. Jak zrobi pokój dziecka i wgl już marzył. No kurde tak to wszystko pięknie brzmiało, że aż się rozmarzylam. Więc myślę że faceci może tak nie mówią otwarcie jak my kobiety. Ale zależy im równie dobrze jak nam. Trochę wypił to powiedział co mu leży,tak bym pewnie myślała że wyjebongo . Te chłopy wcale widać nie są tacy bezuczuciowi jak myślimy😍❗
 
reklama
ja też się witam w 1dc. I powiem wam, że czuje się naprawdę zrezygnowana, zdołowana i sama z tym wszystkim. W partnerze mam w sumie srednie oparcie, bo on ciągle powtarza że co ma być to będzie, że mamy jeszcze czas a wręcz mam wrażenie że jemu nie zależy. Dodatkowa trudna sytuacja w pracy - to jest kolejna rzecz która powoduję, że nie mam sił na nic. Ciągle myśle, czytam, wmawiam sobie objawy, liczę kiedy będzie ten idealny dzień aby odbyć stosunek. A dzisiaj zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę przed chwilą był koniec roku.. a już mamy czerwiec.
Wiesz faceci raczej rzadko okazują tego typu uczucia. Po 21 latach wspólnego życia a 17 małżeństwa 1raz widziałam mojego męża jak płakał i przytulal się jak małe dziecko po śmierci swojej mamy :(
Udają twardzieli żeby nam bylo lżej a w sobie to wszystko gryzą i jak pisała któraś z dziewczyn wyżej zazwyczaj wywalają swój żal jak za duzo wypiją. Będzie dobrze nie łam sie nie jesteś w tym sama jesteście we dwoje ❤
Ja dziś od mojego męża po raz kolejny usłyszałam że ześwirowalam na punkcie ciąży. A tylko mu powiedziałam że chyba w tym cyklu się nie udało ;( Przez chwilę też tak się poczułam jak Ty. Aż go zapytałam czy napewno chce dziecka bo ja tego nie czuje z jego strony. W odpowiedzi usłyszałam że ze mną może mieć całą drużynę piłkarską obym tylko ja chciała 😂😂😂
 
Do góry