reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, zadałam już to pytanie w jednym wątku, ale tu jest nas więcej, może ktoś da radę coś podpowiedzieć :)

Chyba już trzeci czy czwarty dzień jak tylko się obudzę kłuje mnie coś w samym dole podbrzusza, myślałam ze jajnik, bo po lewej stronie ale jednak jest to bliżej środka. W samym samym dole. Nie miałam nigdy problemów z pęcherzem i nie potrafię zlokalizować co to jest 🙉 Ale pęcherz chyba bardziej intensywnie się objawia niż kluciem? Zwłaszcza ze dzieje się to tylko rano, w ciągu dnia z 5 razy coś mnie tam zaćmi ale lekko. Jestem dwa-trzy dni przed miesiączką, ale to na pewno nie bole okresowe.
A skąd wiesz, że na pewno nie bóle okresowe? Z tym to akurat różnie bywa, cykle mogą się od siebie różnić ;)
Pęcherz raczej nie objawia się kłuciem, więc to bym wykluczyła. Moim zdaniem jest też możliwość, że to pierwszy objaw ciąży, ale nie chcę Cię na nic nakręcać. W każdym razie ja pamiętam, że miałam właśnie takie kłucie, szczególnie jak się schyliłam to mega bolało.
 
A skąd wiesz, że na pewno nie bóle okresowe? Z tym to akurat różnie bywa, cykle mogą się od siebie różnić ;)
Pęcherz raczej nie objawia się kłuciem, więc to bym wykluczyła. Moim zdaniem jest też możliwość, że to pierwszy objaw ciąży, ale nie chcę Cię na nic nakręcać. W każdym razie ja pamiętam, że miałam właśnie takie kłucie, szczególnie jak się schyliłam to mega bolało.
Dziekuję Ci za odpowiedź, oczywiście, mówię tylko na podstawie moich doświadczeń, ze do tej pory bole okresowe miałam zupełnie inne i dopiero wraz z rozpoczęciem krwawienia, nigdy tyle dni przed i nie w tym miejscu :) byłam raz w ciąży i faktycznie to kłucie kojarzy mi się z pierwszym objawem, ale wtedy czułam je bardziej centralnie, w macicy, a teraz ta lokalizacja jest taka nieokreślona, bardziej z lewej. No nic, dobrze ze to raczej nie pęcherz. Dzięki raz jeszcze ❤️
 
Ja mialam nadzieje ze sie uda, ale gdzies tam z tylu glowy wiedzialam ze to byłby cud jakby udalo sie w 1 stymulowany cyklu ;)
Poki co dalej nie mam @ ani zadnych objawow i to mnie irytuje najbardziej. Juz by przyszla i umowilabym sie na kolejny monitoring a tak to musze czekac 😏
Trzymam kciuki za Twoj kolejny cykl ✊🏼😘
Wiem. Najgorsze to czekanie. Dziękuję za kciuki.😘 U mnie dzisiaj 1 dc. I mija rok starań.. :(
A Ty nie chcesz się dzisiaj przejść na betę? :*
 
Takie kłucie może też być wywołane owulacja l. Jeśli pęcherzyk był duży to w momencie pęknięcia mógł podrażnić wszystkie naczynka tam w okolicy i stąd kłucie w bliżej nieokreślonym miejscu.
Natomiast oczywiście może to również być pierwszym objawem ciąży jak i zupełnie nowym objawem nadchodzącej @ [emoji16]
Dziekuję Ci za odpowiedź, oczywiście, mówię tylko na podstawie moich doświadczeń, ze do tej pory bole okresowe miałam zupełnie inne i dopiero wraz z rozpoczęciem krwawienia, nigdy tyle dni przed i nie w tym miejscu :) byłam raz w ciąży i faktycznie to kłucie kojarzy mi się z pierwszym objawem, ale wtedy czułam je bardziej centralnie, w macicy, a teraz ta lokalizacja jest taka nieokreślona, bardziej z lewej. No nic, dobrze ze to raczej nie pęcherz. Dzięki raz jeszcze [emoji3590]
 
Hej!! Od poniedziałkj wypoczywam na urlopie, a od środy doszło fatalne przeziębienie, eh.. kaszel,katar i w dodatku bol zęba, poprostu pech...A właśnie jak to jest ze staraniami w cyklu, gdzy jest się przeziębionym?? Nie chce odpuszczać starań, ale czy to bezpieczne?
Nie biorę żadnych silnych leków, bo nie mogę z powodu uczulenia, jedynie apap, syrop prawoślazowy i psik na gardło.
Jest to mój drugi cykl na Clo, mam nadzieję, że to przeziębienie go "nie oslabi"... 🙈🙈

@Kropka.88 ja nadal trzymam za Ciebie kciuki!! Śledzę forum codziennie rano i czekam na Twoje kreseczki!!! ✊😌😊
 
Takie kłucie może też być wywołane owulacja l. Jeśli pęcherzyk był duży to w momencie pęknięcia mógł podrażnić wszystkie naczynka tam w okolicy i stąd kłucie w bliżej nieokreślonym miejscu.
Natomiast oczywiście może to również być pierwszym objawem ciąży jak i zupełnie nowym objawem nadchodzącej @ [emoji16]
Dzięki Zazuu 😘 Wiem, że to takie gdybanie, ale czułam potrzebę się Was podpytać. Swoją drogą to jest niesamowite, że w każdym miesiącu ten pms jest inny! Tez tak macie!? 😂 W zeszłym pierwszy raz mocno piekły mnie sutki, wcześniej nigdy nie miałam bolu piersi ani sutków, wiec oczywiście lampka się zaświeciła czy przypadkiem nie ciąża. Okres przyszedł jak w zegarku niemal, wiec sobie myśle „okej, czyli taki nowy objaw pms”. Przyszedł nowy miesiąc i znów zero objawów ze strony piersi. Każdy miesiąc inny 😀
 
reklama
Do góry