reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Luźne pytanie: Polecacie jakieś kremy/balsamy/masła ujędrniające do ciała? Szukam czegoś co mogłoby podkręcić efekt moich ćwiczeń i zmniejszyć widoczność cellulitu 😊 Obecnie mam ten z Tołpy, ale wydaje mi się, że potrzebowałabym czegoś bardziej profesjonalnego 😁 Chętnie poczytam czego Wy używacie! Zobacz załącznik 1278434
U mnie ceculit znika przez regularne szczotkowanie na sucho, potem balsam z eveline
 
reklama
Luźne pytanie: Polecacie jakieś kremy/balsamy/masła ujędrniające do ciała? Szukam czegoś co mogłoby podkręcić efekt moich ćwiczeń i zmniejszyć widoczność cellulitu 😊 Obecnie mam ten z Tołpy, ale wydaje mi się, że potrzebowałabym czegoś bardziej profesjonalnego 😁 Chętnie poczytam czego Wy używacie! Zobacz załącznik 1278434
A cellulitu nie redukuje się od środka dietą i nawodnieniem? Sama jestem ciekawa jak to faktycznie działa 🤔
 
A cellulitu nie redukuje się od środka dietą i nawodnieniem? Sama jestem ciekawa jak to faktycznie działa 🤔
Tak, podstawa to dieta, nawodnienie i ćwiczenia, ja już to wszystko robię więc chce tylko "podkręcić" efekty dobrym balsamem, który ujędrni i nawilży skórę, a przy okazji może trochę podziała na pomarańczową skórkę 😉💪
 
Szczotkowanie na sucho dość popularne teraz jest i też myślę nad kupnem takiej szczotki, tylko nie wiem z jakiego włosia najlepiej 🤷🏻‍♀️
Ja Kupiłam najzwyklejsza za ok 20
Screenshot_20210603_170905_com.android.chrome.jpg
zł z Hebe
 
Dziewczyny, dzisiaj 12dc i od wczoraj mam dosłownie raz dziennie na bieliźnie brązowe plamki i kłuje mnie w podbrzuszu wiecie od czego to może być? Czy to może być od odstawienia antykoncepcji? [emoji3166]
 
Szczotkowanie na sucho dość popularne teraz jest i też myślę nad kupnem takiej szczotki, tylko nie wiem z jakiego włosia najlepiej [emoji2370]

One w większości maja chyba włosie z agawy. Jak sobie kupowałam to dokładnie takie były i za 80 zł i za 20 zł, wiec nie ma co przepłacać moim zdaniem [emoji39]
 
@Colorful92
Witam Was Dziewczyny ❤️ Co za wsparcie 😍❤️ Dziekuje Wam 😘🥰
Dzis rano znowu obudzil mnie bol jak na @ i dalej nic tylko ten sluz 🙄 zwariuje 🤣 test robilam ale negatywny 😏 teraz bol znowu minal 🤦🏻‍♀️🤣 wszystkie objawy czegokolwiek tez minęły, cyrki jakies, pozostaje mi chyba czekac na @.

U mnie dlugi weekend , pogoda piekna, normalnie lato wiec pewnie caly weekend spędzę na tarasie, na spacerach i pewnie jakis wypad nad morze 🙂
Milego dnia dziewczyny 🌷❤️
To u ciebie tak samo jak u mnie...dwa dni spóźnienia, bóle przedokresowy chwilę są potem spokój, test wczoraj negatywny a dzisiaj pojawił się taki śluz przypominający płodny.
 
reklama
Do góry