reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
To znaczy dziś termin ale zawsze plamiłam albo chodziłam wkurwiona 🤣 ale w tym cyklu brałam ovulomed max, nie wiem czy to on zadziałał czy metformina, którą też zaczęłam w tym cyklu 🤷‍♀️
Ja w pierwszych 2 cyklach jak brałam metę to wszystkie objawy PMS łącznie z plamieniem jak ręką djął 😊 Myślałam że tak się już utrzyma, ale ten trzeci cykl na mecie to jakiś kosmos 😵
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. Ściskam mocno @coca i @podroz.w.nieznane w 1dc, wierzę że ten cykl będzie szczęśliwy [emoji110][emoji173]

@Malinowa_chmurka ja parcia na pęcherz szczególnego nie czuję, ale w sumie i tak często chodzę siku zawsze, więc może po prostu tego nie zauważam.

Wczoraj byłam tak zmęczona, że zasnęłam o 21:00 i wstałam dziś o 10:00 [emoji16] czekam na urlop z utęsknieniem.
Dziś u nas piękna pogoda, słońce, 22 stopnie. Idealnie na grilla [emoji7]
 
Do góry