reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jeżeli owulacja była w 22 dc to okres nie powinien wręcz przyjść w 28 albo 27 dniu.
Dziś jesteś dopiero 8 dni po owulacji więc i na test za wcześnie i na miesiączke.
Prawidłowy faza lutealna powinna trwać od 10 do 16 dni. Zatem najszybciej możesz spodziewać się @ za 3 dni
Licząc od 21 jestem 11dpo
 
Możliwe, że Ty widzisz. Nq zdjęciu nie widać nic.
Tak czy tak miałaś przesunięta owulacje jeśli standardowo Twój cykl trwa 27 lub 28 dni to owu jest też zazwyczaj w okolicy 14 może 15 dnia cyklu. Jeśli teraz miałaś dopiero między 20 a 22 to o tyle samo dni opóźni się @.
Trzymam kciuki żeby nie przyszła, ale to dalej za wcześnie na test
Raczej mam nadzieje ze za dwa trzy dni przywitam was pozytywnym testem bo widzę kreskę na tym teście na żywo lepiej. Zobaczymy
 
Jeżeli owulacja była w 22 dc to okres nie powinien wręcz przyjść w 28 albo 27 dniu.
Dziś jesteś dopiero 8 dni po owulacji więc i na test za wcześnie i na miesiączke.
Prawidłowy faza lutealna powinna trwać od 10 do 16 dni. Zatem najszybciej możesz spodziewać się @ za 3 dni
Żory pomieszałam 17-18 dc owulacja mój błąd
 
reklama
Do góry