reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny którym się udało! Gratulacje! I dajcie jakiś owocny przepis :D Może i u innych podziała :)

Ja miałam tak samo przy biochemicznej, miałam wrażenie że cykl zwariował bo podwójny płodny śluz...

A teraz jestem dopiero 4dpo i jeszcze tyle czekania :( Raczej nie zatestuję wcześniej tylko poczekam na @. Mi chyba dopiero teraz cykl wrócił do normy po zabiegu łyżeczkowania w styczniu. Znów cykl 28 dni i brak objawów owu. Pierwszy raz objawy okołowoulacyjne miałam w cyklu w którym się udało i trwało to aż do teraz, stąd uważam że "wróciłam do normy" :) Teraz pozostaje czekać...
Mi też wszystko zwariowało jestem chyba 5dpo no zobaczyny ale wątpię że coś będzie.
 
Ja po clo też nie mam żadnych skutków ubocznych, ale za to po metforminie mam takie przeboje żołądkowo-jelitowe 🤢 nawet wczoraj miałam już zwiększać dawkę do 2 tabletek na dzień, ale bałam się bo dzisiaj cały dzień w pracy i mogłabym mieć problem dobiec do toalety 🤦🏻‍♀️ muszę dzisiaj z moją gin o tym pogadać...ciągle mam wrażenie, że idę pod górkę
Biorę 2x1 500mg siofor. Brałam 3x1 ale byłam zbyt pozbawiona życia i trzęsły mi się ręce. Więc zeszłam znów do 2. Tez mam problemy z dupskiem😂 może nieładnie to zabrzmi,ale ciągle robię na rzadko. Nie sięgam pamięcią kiedy było normalnie. Tez tak masz?
 
Dziewczyny mam pytanie.
Jestem tydzień przed testowaniem. Czy wycieczka rowerem 30km to zły pomysł w czasie oczekiwania na testowanie. Jak myślicie ?????
 
Biorę 2x1 500mg siofor. Brałam 3x1 ale byłam zbyt pozbawiona życia i trzęsły mi się ręce. Więc zeszłam znów do 2. Tez mam problemy z dupskiem😂 może nieładnie to zabrzmi,ale ciągle robię na rzadko. Nie sięgam pamięcią kiedy było normalnie. Tez tak masz?
Ja również, pozdrawiam 🙄 😂
Siofor 850 raz lub dwa razy dzienie, nie zawsze biorę regularnie.
 
reklama
Biorę 2x1 500mg siofor. Brałam 3x1 ale byłam zbyt pozbawiona życia i trzęsły mi się ręce. Więc zeszłam znów do 2. Tez mam problemy z dupskiem😂 może nieładnie to zabrzmi,ale ciągle robię na rzadko. Nie sięgam pamięcią kiedy było normalnie. Tez tak masz?
Ja dopiero od zeszłego wtorku biorę, a problemy żołądkowo-jelitowe zaczęły się hmmm od piatku/soboty i tak, cały czas rozwolnienie zobaczymy co powie dzisiaj gin 🤷🏻‍♀️
 
Do góry