reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A pokaz wykres temperatur.
Nie da się ująć całego wykresu żeby było widać od początku cyklu temp. W poprzednim miesiącu były ciut wyżej niż w pierwszej fazie cyklu a i tak dupa... A teraz nie zapowiada się lepiej
 

Załączniki

  • IMG_20210522_110429.jpg
    IMG_20210522_110429.jpg
    81,6 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Nie da się ująć całego wykresu żeby było widać od początku cyklu temp. W poprzednim miesiącu były ciut wyżej niż w pierwszej fazie cyklu a i tak dupa... A teraz nie zapowiada się lepiej
OF jest słaba. Mało czytelny wykres ma. Ale skok po owu miałaś konkretny. Zobacz co się będzie dalej działo. Prawidłowo mierzysz temperaturę?
 
Więc tak na początku tego cykl 4 dnia albo 5 miałam robione lh i FSH ich stosunek był lekko ponad 1.
Progesteron miałam delikatnie wyższy dla tej fazy bo 1.11
Miałam podwyższona prolaktynę na którą biorę dostinex, jestem po 3 tabletce.
TSH miałam robione miesiąc temu i wynik to 2.26

Nie mam nadmiernego owłosienia.
Przytylam kilka kg ale to może być i od prolaktyny.
Przed biochemiczna miałam cykle pięknie jak w zegarku 31 dni.
Sam obraz jajnika nie swiadczy o pcos. Miałaś robione badania hormonów? Przed biochemem miałaś regularne cykle? Masz jakieś dodatkowe objawy typu hirsutyzm?
 
Odpisałam niżej . Poza tym że mam podwyższona prolaktyne i to nic mi innego nie jest.
Na zdjęciach z usg to ja się nie znam, a przynajmniej to jest dla mnie nieczytelne, ale mam pytanie: poza obrazem usg miałaś jakieś inne badania? Chorujesz na inne choroby?
 
Więc tak na początku tego cykl 4 dnia albo 5 miałam robione lh i FSH ich stosunek był lekko ponad 1.
Progesteron miałam delikatnie wyższy dla tej fazy bo 1.11
Miałam podwyższona prolaktynę na którą biorę dostinex, jestem po 3 tabletce.
TSH miałam robione miesiąc temu i wynik to 2.26

Nie mam nadmiernego owłosienia.
Przytylam kilka kg ale to może być i od prolaktyny.
Przed biochemiczna miałam cykle pięknie jak w zegarku 31 dni.
Zbadaj do tego AMH. Owulacje na pewno czasem masz, skoro był biochem. Teraz na monitoringi chodzisz? Ja mam często obraz jajników jak przy pcos, wysokie AMH, podwyższony stosunek lh:fsh (choć wielu lekarzy mi mówi, że na to się już nie patrzy) ale pięknie owuluję, cykle całkiem regularne, więc sam obraz naprawdę o niczym nie świadczy.
 
Powiem ci że mierze temperatury i wykresy mam ładne dwufazowe.. i nie ogarniam już tego. Amh? Kiedy się to bada? Ja mam jeszcze zrobić teraz testosteron..
Zbadaj do tego AMH. Owulacje na pewno czasem masz, skoro był biochem. Teraz na monitoringi chodzisz? Ja mam często obraz jajników jak przy pcos, wysokie AMH, podwyższony stosunek lh:fsh (choć wielu lekarzy mi mówi, że na to się już nie patrzy) ale pięknie owuluję, cykle całkiem regularne, więc sam obraz naprawdę o niczym nie świadczy.
 
reklama
Do góry