reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, czy Ovitrelle jakoś zwiększa prawdopodobieństwo torbieli? We wtorek zrobiłam zastrzyk, dzisiaj silnie boli mnie strona po której mialam 2 pęcherzyki dominujące -21 i 24 mm. Wkręcilam sobie, że nie pękło, tylko się torbiel zrobiła 😔 nimfy wcześniej torbieli nie miałam 🤷‍♀️
Mi się jeszcze nie zrobiła ani razu jak brałam Ovi. Za to jak tylko przestałam to się zrobiła 🤦🏼‍♀️ Brałam lek i dziś już śladu nie ma po torbielce ;)
 
reklama
Robisz to ciagle? Doba ma 24h, jesteś w pracy, No przecież są momenty kiedy seksu nie uprawiasz. Nasienie nie siedzi tam bóg wie ile, wbrew pozorom szybko ucieka [emoji6]
Nie no, oczywiście że nie ciągle😉, ale na drugi razy dzień często jeszcze, brzydko mówiąc, wypływa, więc trudno jest odróżnić np rano na następny dzień śluz od nasienia 🤷‍♀️
 
Nie no, oczywiście że nie ciągle[emoji6], ale na drugi razy dzień często jeszcze, brzydko mówiąc, wypływa, więc trudno jest odróżnić np rano na następny dzień śluz od nasienia [emoji2368]

No to nie ma sensu prowadzenie obserwacji śluzu u Ciebie wg mnie [emoji2368] chyba ze to nie nasienie wypływa.
 
Dziewczyny miałam wczoraj pozytywny test owu ale po 2h powtórzyłam go i dżis No i negatywny o co chodzi ?
Czytałaś jak działają testy owu? 🙂 Wskazują pik LH (hormon) w moczu. Ten pik występuje i mija, u niektórych po dwóch dniach, u niektórych po 3h. Testy owu robi się do pierwszego pozytywnego. Robienie ich dalej w tym samym cyklu nie ma sensu.
 
reklama
Do góry