reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Każdy robi, to zwykle usg. Tylko musi chcieć to zrobić, a z tego co słyszałam nie każdy chce, nie rozumiem czemu. Mi się jeszcze nie zdarzył taki, który by sam z siebie nie chciał, ale 23go idę do nowego to zobaczymy jakie będą jego chęci [emoji16]
U mnie w małym mieście jest dwóch ginekologów i żaden nie ma nawet usg :) cyrk na kółkach, wiem, dlatego muszę szukać gdzieś indziej.
 
Witajcie 🙂 oczywiście nie mogę spać to się pożale 😔 okres mam dostać za tydzień , dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny. Wiem że za wcześnie, ale dziś miałam gości i wypiłam parę drinków więc wolałam mieć pewność 🥴 czuje się bardzo z tym źle... Jaki człowiek jest głupi 🤦🏼‍♀️ teraz sobie myślę że jeśli się udało to będę całą ciążę o tym dniu myśleć. Czasu wiem że i tak nie cofnę, ale jak się nie zadręczać ? 😪
 
Witajcie [emoji846] oczywiście nie mogę spać to się pożale [emoji17] okres mam dostać za tydzień , dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny. Wiem że za wcześnie, ale dziś miałam gości i wypiłam parę drinków więc wolałam mieć pewność [emoji3061] czuje się bardzo z tym źle... Jaki człowiek jest głupi [emoji2360] teraz sobie myślę że jeśli się udało to będę całą ciążę o tym dniu myśleć. Czasu wiem że i tak nie cofnę, ale jak się nie zadręczać ? [emoji25]

Ale czym się zadręczasz? Tym ze za szybko zatestowalas i test nie miał prawa wyjść pozytywny? Czy tym ze napiłas się drinka? Dopóki do zagnieżdżenia nie dojdzie to wiesz ze potencjalny zarodek nie ma kontaktu z ciałem matki wiec jest w zasadzie bezpieczny?
 
Witajcie 🙂 oczywiście nie mogę spać to się pożale 😔 okres mam dostać za tydzień , dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny. Wiem że za wcześnie, ale dziś miałam gości i wypiłam parę drinków więc wolałam mieć pewność 🥴 czuje się bardzo z tym źle... Jaki człowiek jest głupi 🤦🏼‍♀️ teraz sobie myślę że jeśli się udało to będę całą ciążę o tym dniu myśleć. Czasu wiem że i tak nie cofnę, ale jak się nie zadręczać ? 😪
Daj spokój, kobiety dowiadują się o ciąży czasem nawet w 3mcu i do tego czasu palą i nieraz piją. Drink wypity na kilka dni po owu na pewno nie zaszkodzi. Ja tez wczoraj napiłam się wina, bo nie mogę spać od tygodnia, pierwszy raz od kilku dni przespałam noc jak dziecko i nie zamierzam robić sobie wyrzutów z tego powodu :)
 
Witajcie 🙂 oczywiście nie mogę spać to się pożale 😔 okres mam dostać za tydzień , dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny. Wiem że za wcześnie, ale dziś miałam gości i wypiłam parę drinków więc wolałam mieć pewność 🥴 czuje się bardzo z tym źle... Jaki człowiek jest głupi 🤦🏼‍♀️ teraz sobie myślę że jeśli się udało to będę całą ciążę o tym dniu myśleć. Czasu wiem że i tak nie cofnę, ale jak się nie zadręczać ? 😪
Przeczytaj sobie wpis u Mamy Ginekolog "Hipotetyczna Hania", powinno trochę pomóc 😉
 
Przeczytaj sobie wpis u Mamy Ginekolog "Hipotetyczna Hania", powinno trochę pomóc 😉
Dokładnie, też polecam ten wpis 😉 koleżanka pochwalila się ostatnio wesołą nowiną i okazało się że na moich urodzinach też musiała już być w ciąży. Mąż mieszkał nam dość konkretne drinki więc porobiło nami nieźle 🙈 ciąża przebiega książkowo, pierwsze prenatalne za nimi więc na tym wczesnym etapie jakaś pojedyncza impreza naprawdę nie powinna stanowić zagrożenia. Pewnie sama bym się stresowała 🤦‍♀️ ale nerwy to ostatnia rzecz która jest dla nas wszystkich wskazana 😘

Beta zrobiona, do 16 ma być wynik 🙏 nie umiała mi krwi pobrać 🙈 w jednej żyłe już mam zrosty z ciaglego pobierania, w drugiej nie było widać żył... W końcu mi z dłoni pobrała ale kapało dosłownie po kropelce 🙄
 
reklama
Jestem załamana :( byłam wczoraj na Becie i progesteronie, potem z młodszym dzieckiem skończyłam do sklepu trochę się nalazilam i nameczylam. Wróciłam do domu i leglam przed TV o 23 przed spaniem poszłam do łazienki a tam żywa krew 😭. Teraz już niby czysto, odebrałam wyniki badań i progesteron wygląda ok (biorę do tego duphaston 2x1). Ktoś ma pomysł dlaczego mogło się pojawić takie mocne plamienie żywą krwią? Wczoraj był 22dc i 10dpo. Robiłam dzisiaj też test ciazowy i jest ciemniejszy niż wczoraj. Ledwie co zasnęłam z nerwów 😕
 

Załączniki

  • Screenshot_20210416-082557_Drive.jpg
    Screenshot_20210416-082557_Drive.jpg
    296,3 KB · Wyświetleń: 138
  • Screenshot_20210416-082616_Drive.jpg
    Screenshot_20210416-082616_Drive.jpg
    269,4 KB · Wyświetleń: 138
Do góry