reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ostatnia szklanka wody ok 21 a to był poranny mocz ok 7 :)

Tak jak pisałam, to nie jest blada kreska [emoji3526] dla mnie blade to są te cienie cieni w których niewiadomo czy to przebija fabryczna czy paproch czy pozytyw. Tu widać. Jest jasna, ale widać, bez wątpliwości [emoji6]

Jesteś przykładem dlaczego wielu ginekologów nie lubi testów sikanych - przy becie rzędu 5-10 nie byłoby widać nic lub ledwo ledwo ledwo co budzące wiele wątpliwości. Beta to czarno na białym, nie ma pola do domysłów [emoji6]

Swoją droga gratuluje [emoji3590]
 
MOŻE, ale nie musi. MOŻE wykryć wczesna ciąże te 7dpo pod warunkiem, ze do zagnieżdżenia doszło 6dpo i to przy dobrych wiatrach. To ze komuś wyjdzie negatywny, nie znaczy ze 5 dni później nie będzie pozytywny. O to właśnie chodzi z tymi testami. To nie jakość testu o tym decyduje ani napisy na opakowaniu i gwarancje producenta, a moment zagnieżdżenia. Nawet beta nie wyjdzie wskazująca na ciąże przed zagniezdzeniem, a tym bardziej test sikany. Zaden test nie ma umiejętności przewidujących przyszłość [emoji6]
Dzięki za wyjaśnienie ❤️
 
Zaskakująco wiele dziewczyn łapało się na te obietnice, wiec chciałam wyjaśnić o co chodzi z tymi testami. Mam nadzieje, ze nie odebralas tego w żaden sposób złe [emoji3590]
Spoko :) wiadomo że przy staraniach chciałoby się wiedzieć jak najszybciej, dlatego i wiara w te testy jakaś większa 😂... trzeba czekać niestety.
 
Aplikacje nie maja pojęcia o Twojej gospodarce hormonalnej wiec ich przewidywania są czysto statystyczne. Mogła się mylić w każda stronę. U mnie myliły się o jakieś 4-6 dni nawet.
Tak wiem, wiem 😉 po prostu zazwyczaj jeśli mi się przesuwała to w tą drugą stronę, czyli była później, a w tym miesiącu jakoś nie miałam głowy do wszystkiego i nie myślałam że teraz będę mieć a tu jednak chyba była wcześniej. Teraz tylko mam nadzieję że może coś z tego wyjdzie.
 
reklama
Do góry