reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Powiem wam że jestem na siebie zła że zrobiłam dzisiaj ten test tylko się zdenerwowałam. Jutro idę rano do ginekologa zobaczyć jak progesteron. Modlę się żeby był w porządku. 🙏 test powtórzę za 5 dni wciąż jeszcze jest nadzieja. Ale powiem wam byłam twarda dopóki nie weszłam na Facebooka i nie zobaczylam że moja koleżanka ze szkolnych lat urodziła właśnie drugie dziecko 😭 dlaczego innym od razu się udaje ?
Bo życie jest niesprawiedliwe! Ale Nam też się uda! Tylko trochę dłużej to trwa! 😘
 
reklama
Cześć, robiłam test ciążowy 4 dni temu wyszedł pozytywny ale z bardzo blada kreseczką, robiłam 3 dni temu i dzisiaj i negatywny... Dziewczyny, jak to mam interpretować?
ja miałam tak ostatnio, musiałam zrobić test przed @ i wyszła blada kreseczka, po powrocie z wakacji zrobiłam 2dni przed @ i test był już biały i okres przyszedł 2dni później.
 
Ostatnia edycja:
Tak, wszystkie testy z czułością 10mlu/ml, ale różnych firm. Wg tego co ma „ulotce” to ciąża powinna być wykrywalna po 5-7 dniach od owulacji. Dziś to 29 dzień cyklu, lada dzień powinnam dostać miesiączkę. Może za szybko te testy robię...

A jak ten test wykrywa ciąże jeśli do zagnieżdżenia dojdzie 10 dni po owulacji? [emoji848]
 
Cześć dziewczyny :) jestem tutaj nowa i to mój pierwszy post. Staramy się od 9 miesięcy, niestety bez skutku... Od jakiegoś pół roku cykl wydłużył mi się do 41 dni. Ginekolog twierdzi, że to nic takiego, że dopiero po roku bezskutecznych starań (po 30tce) będziemy robić badania. Czy któraś z Was ma również tak długie cykle?
Ja mam długie cykle, od lipca do listopada 35dni,potem grudzień styczen 37, luty 31 po dość szybkim spadku tsh z 5 do 1,66 no i teraz 42dc a okres nadal nie ma.
 
reklama
U mnie po luteinie poziom proga wskakuje na właściwe tory po ok 3-4 dniach, wtedy tez zupełnie przestaje plamić. Daj mu czas zadziałać [emoji6]
Czyli te plamienie jest normalne przy owulacji ? Nigdy tak nie miałam. Czyli jest szansa na ciążę, nie oznacza to nic złego? Jakoś tak się ucieszyłam potwierdzoną owulacją, że mam dużą nadzieję. Tylko te plamienie mnie martwi :(
 
Do góry