reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@KasiaKatarina taaak 😊 nie wiem kiedy tylko. na początku pokazało mi flo ze 30.03... później ześwirowało i przeniosło na 1.04(!) a nie wpisywałam objawów tylko stosunek (przecież to nie wpływa na @!) a wg dni cyklu to 31dc jest w sobotę 27.03 😂 a test mam specjalnie 1 aby nie zbankrutować na nie 🤯🤷‍♀️
 
reklama
Koniecznie się umów. Kobieta nie dość, że bada a nie daje na ślepo leki to obstawiam, że będzie chciała Ci zrobić laparoskopię zwiadowczą bo nie boi się też zabiegów. A poza tym, ona się nie upiera, że wszystko wie najlepiej. Ostatnio mi powiedziała, że jeśli stracę do niej zaufanie lub ona po prostu nie będzie miała pomysłu co ze mną zrobić to chętnie przekaże mnie do innego lekarza od niepłodności z opisem całej wykonanej dotychczas procedury żeby nie trzeba było zaczynać wszystkiego od początku bo żadna to dla niej ujma i liczy się efekt w postaci ciąży. Naprawdę, odpowiada mi takie podejście. Nawet mój mąż, który nie znosi lekarzy twierdzi, ze wreszcie trafiłam na jakąś światłą osobę, bo cały czas „coś się dzieje” i czujemy, że nie stoimy w miejscu:) czasami tylko jest problem z kontaktem telefonicznym z Panią doktor, ale jestem wyrozumiała bo wiem, że ma dużo nas na głowie. Powodzenia!❤️
a mogę zapytać jak ty się pierwszy raz do niej umówiłaś? Prywatnie czy na NFZ ?
 
Ojjj! Jak miło 🥰 takie wiadomości bardzo podnoszą na duchu ❤ czekam niecierpliwie na Twoje relacje co do letroxu! 😊 Ja nadal czekam az @ przyjdzie (to wywoływanie miesiaczki taaak bardzo się dłuży 🤦🏼‍♀️) I lecę z pierwszym cyklem stymulacji! W międzyczasie jeszcze to badanie drożności więc powinno zlecieć 😉 troszke sie boje że znów jak zacznę starania to się nakręcę i nie będę umiała wyluzować, więc ogromnie liczę że uda się w tym cyklu w którym troszke będę miała glowe zajęta 😅 a co do tej lekkiej zazdrości to pewnie każda z nas to ma (mimo ze tak naprawdę cieszy się że się innym udaje) 😊 to chybapo prostu ogromna chęć dołączenia do tego grona cieszących się z 2ch kreseczek 😊 Ale jestem dobrej myśli! Na pewno nam się uda! 🥰
Do mnie @ dziś zawitała :D cykl trwał 46 dni. Ale cieszy mnie to, bo w tym tygodniu może trafię na tą drożność, jutro zadzwonię do doktorki, przy niedzieli nie będę głowy zawracać. I opowiem Ci jak to przebiegło. I ciekawe od kiedy stymulacja będzie. Jak to się potoczy. Będziemy zaczynać w podobnym czasie :) oby poszło raz dwa. :)
 
@KasiaKatarina taaak 😊 nie wiem kiedy tylko. na początku pokazało mi flo ze 30.03... później ześwirowało i przeniosło na 1.04(!) a nie wpisywałam objawów tylko stosunek (przecież to nie wpływa na @!) a wg dni cyklu to 31dc jest w sobotę 27.03 😂 a test mam specjalnie 1 aby nie zbankrutować na nie 🤯🤷‍♀️
To w sumie dziwne, pewnie że stosunek nie powinien mieć żadnego wpływu na obliczenia w aplikacji 🙈 hmm to na Twoim miejscu chyba bym poczekała do tego 31dc żeby test zrobić 😁 ja też zawsze sobie mówię że zrobię jeden test a później nie wytrzymuję i przynajmniej 2-3 lecą 😅
 
Dziewczyny, czy cos tu widać, czy mam zwidy? Dziś 12po.
Staramy się juz 8 cykl o drugą dzidzie i jeśli teraz się nie uda to musimy zrobić minimum 9 miesięcy przerwy ze względu na leki jakie zaczął przyjmować mąż. Byłam zrezygnowana i pewna, że się nie udało, ale może jednak jakimś cudem? Zobacz załącznik 1250705
Ja tu widzę drugą kreseczkę 😉
 
a mogę zapytać jak ty się pierwszy raz do niej umówiłaś? Prywatnie czy na NFZ ?
przypadkiem trafiłam do niej w szpitalu Wojskowym przy Racławickich, wykonywała mi badanie drożności jajowodów i po prostu porozmawiałyśmy. Natychmiast wypisala mi skierowanie na pobyt w szpitalu na diagnostykę i większość badań ogarnęła mi na NFZ. Przyjmuje tez wlasnie w poradni szpitalnej, ale ja chodzę do niej prywatnie bo niestety mój cykl by się nie dostosował do terminu wizyty, musi byc odwrotnie - wizyta do cyklu😅 kontaktuję się z Panią doktor przed owulką na monitoring i dostaję info w której przychodni mogę ją złapać. Tak to się odbywa;) więc jestem raz tu, raz tu.
 
przypadkiem trafiłam do niej w szpitalu Wojskowym przy Racławickich, wykonywała mi badanie drożności jajowodów i po prostu porozmawiałyśmy. Natychmiast wypisala mi skierowanie na pobyt w szpitalu na diagnostykę i większość badań ogarnęła mi na NFZ. Przyjmuje tez wlasnie w poradni szpitalnej, ale ja chodzę do niej prywatnie bo niestety mój cykl by się nie dostosował do terminu wizyty, musi byc odwrotnie - wizyta do cyklu😅 kontaktuję się z Panią doktor przed owulką na monitoring i dostaję info w której przychodni mogę ją złapać. Tak to się odbywa;) więc jestem raz tu, raz tu.
Myślisz że jak umowię się do niej prywatnie na wizytę to potem właśnie ewentualne badanie drożności itp. będę mogła zrobić na NFZ ? Bo jak patrzyłam to badanie drożności to dosyć droga impreza 🤷
 
reklama
Witam,
Jestem nowa ;) staramy się z mężem o drugie dziecko;) zastanawia mnie interpretacja wyniku testu owulacyjnego - 14dc - kreski tego samego koloru, 15dc- kreska kontrolna ciemniejsza, 16dc- kreski tego samego koloru... Sama nie wiem, ktoś miał podobny przypadek? Kiedy wystąpiła owulacja? Od którego dnia liczyć?
 
Do góry