reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej 😉 tak uzupełniam czytanie forum i patrzę a tu pierwszą osoba z Lublina 😁 pozdrawiam serdecznie. U mnie teraz będzie zaczynał się 6 CS i szukałam właśnie lekarza w Lublinie który mnie zbada porządnie. Mam podejrzenie endometriozy graniczące właściwie z pewnością ale podobnie jak u Ciebie z PCOS nikt nie chce się pod tym podpisać. Jeśli tak polecasz tą Panią doktor może zapisze się do niej prywatnie zobaczymy co mi doradzi co powinnam zrobić.
Koniecznie się umów. Kobieta nie dość, że bada a nie daje na ślepo leki to obstawiam, że będzie chciała Ci zrobić laparoskopię zwiadowczą bo nie boi się też zabiegów. A poza tym, ona się nie upiera, że wszystko wie najlepiej. Ostatnio mi powiedziała, że jeśli stracę do niej zaufanie lub ona po prostu nie będzie miała pomysłu co ze mną zrobić to chętnie przekaże mnie do innego lekarza od niepłodności z opisem całej wykonanej dotychczas procedury żeby nie trzeba było zaczynać wszystkiego od początku bo żadna to dla niej ujma i liczy się efekt w postaci ciąży. Naprawdę, odpowiada mi takie podejście. Nawet mój mąż, który nie znosi lekarzy twierdzi, ze wreszcie trafiłam na jakąś światłą osobę, bo cały czas „coś się dzieje” i czujemy, że nie stoimy w miejscu:) czasami tylko jest problem z kontaktem telefonicznym z Panią doktor, ale jestem wyrozumiała bo wiem, że ma dużo nas na głowie. Powodzenia!❤️
 
Cześć dziewczyny 😍
Ja dziś 25dc (przy 30-32 ostatnio) pierwszy raz bolą mnie brodawki tak ze nie moge ich dotknąć 🤯 nie nakręcam się bo moja psychika rozważa biel wizira i @ za tydzień. Choć trochę dało mi to do myślenia. Wczoraj robiąc listę zakupów nie zapomniałam o podpaskach 😂 chciałabym ich nie otwierać 🤷‍♀️😆 wczoraj dziadek M znów coś insynuował, bardzo nie pubie jak ktoś zagląda mi w macice 🥵 zmieniłam temat oczywiście, trzeba stawiać granice bo niektórzy by nam tam wleźli pewnie...
miłego pierwszego dnia wiosny??? 🌧🌧🌧
 
Cześć dziewczyny 😍
Ja dziś 25dc (przy 30-32 ostatnio) pierwszy raz bolą mnie brodawki tak ze nie moge ich dotknąć 🤯 nie nakręcam się bo moja psychika rozważa biel wizira i @ za tydzień. Choć trochę dało mi to do myślenia. Wczoraj robiąc listę zakupów nie zapomniałam o podpaskach 😂 chciałabym ich nie otwierać 🤷‍♀️😆 wczoraj dziadek M znów coś insynuował, bardzo nie pubie jak ktoś zagląda mi w macice 🥵 zmieniłam temat oczywiście, trzeba stawiać granice bo niektórzy by nam tam wleźli pewnie...
miłego pierwszego dnia wiosny??? 🌧🌧🌧
Klaudia ja też ostatnio kupiłam podpaski i tak samo z nadzieją że na razie przez najbliższe 9 miesięcy z nich nie skorzystam...🤣🙈
 
reklama
Do góry