reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A z tym to różnie bywa akurat. Między 1-4 marca powinna przyjść

Poczekaj :)
To ja bym poczekała do 4. Tym bardziej przy teście o czułości 25, żeby nie było niedomówień ;) Aczkolwiek rozumiem że będzie strasznie ciężko bo sama się zawsze niecierpliwię 😅

Zgadzam się, prędzej wyjdzie 5 dni przed już o czułości 10 a nie 25 :)
 
Hej dziewczyny! Jak wieczór mija?
Mi już zaczynają się bóle podbrzusza na 🙊 więc jeszcze moment i zacznę nowy cykl!
Jak minal wam dzień? 😍
Ja dopiero niedawno wróciłam z pracy, później jeszcze zakupy spożywcze i dopiero teraz usiadłam na tyłku 🙈 robię sobie gorąca kąpiel i idę spać 💛 trzymam kciuki żeby @ nie przyszła a jeśli przyjdzie to trzymam za kolejny cykl 😁
 
Każda z Nas przeżywa starania inaczej i nie można negować "tych młodszych dziewczyn" lub też pomniejszać naszych odczuć "bo co powiedzą 30+". Ja w wieku 23 lat już byłam mężatką, mam własne mieszkanie, nie mam kredytów, dobrze zarabiam i to co powiedziałam odnosiło się do tego, że w sumie mogłam zacząć już odrazu po ślubie bo nie wiem ile mi to zajmie, a zawsze chciałam być młodą mamą i mieć pierwsze dziecko przed 30 urodzinami [emoji4]

Przepraszam, ale to ja się nie mogę ze swojej perspektywy wypowiedzieć? Kogo zanegowalam słowami „dziewczyny, jesteście młode, wszystko jeszcze przed wami, spokojnie”? Każdy podkreśla ze ma prawo się wypowiedzieć, ale jak ja się wypowiem, to zaraz że neguje, czemu ja nie mam tego samego prawa wolności wypowiedzi? Przecież nikogo nie uraziłam, powiedziałam tylko, ze nie ma co się zadręczać tylko działać, wiele jest tu dziewczyn z (niestety) ogromnym doświadczeniem staraczkowym i zamiast płakać, ze mogły wcześniej zacząć po prostu dążą do wyznaczonego sobie celu z wiarą i nadzieją, ze się uda każdego miesiąca i nie ma znaczenia czy ta dziewczyna ma 25 czy 45 lat. Jak nie wychodzi to się diagnozują i próbują dalej. Moim celem było podniesienie tych młodszych na duchu, pokazanie, ze nie jest tak zle jak to widza w tym momencie, ze jeszcze przecież nie jest za późno, no ale czegoż ja się spodziewałam [emoji6]
 
To ja trochę z innej beczki. Dopiero co pisałam, że jestem jakaś spokojna w tym cyklu, ale już mi się odmieniło [emoji4]
Mam w domu testy o czułości 25, jak myślicie, ile dni po spodziewanej owulacji mogę go zrobić, żeby już coś było widać?
Zaczynam się dziwnie czuć, od kilku dni mam zgagę i wzdęcia, mimo że nie zmieniłam diety i od lat nie miałam takich przypadłości. Do tego od wczoraj męczy mnie dosłownie wszystko, nawet wejście po schodach. Od dnia owulacji ciągle pobolewa mnie brzuch dołem i odcinek lędźwiowy. W żadnym cyklu nie miałam czegod takiego.
Dzisiaj mam 20dc, według testów owu miałam w 12-13dc.
Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty🙂 ja już robiłam testy ale nic nie było widać . Być może za wcześnie i dlatego czekam 2 dni do @ 🙂
 
Przepraszam, ale to ja się nie mogę ze swojej perspektywy wypowiedzieć? Kogo zanegowalam słowami „dziewczyny, jesteście młode, wszystko jeszcze przed wami, spokojnie”? Każdy podkreśla ze ma prawo się wypowiedzieć, ale jak ja się wypowiem, to zaraz że neguje, czemu ja nie mam tego samego prawa wolności wypowiedzi? Przecież nikogo nie uraziłam, powiedziałam tylko, ze nie ma co się zadręczać tylko działać, wiele jest tu dziewczyn z (niestety) ogromnym doświadczeniem staraczkowym i zamiast płakać, ze mogły wcześniej zacząć po prostu dążą do wyznaczonego sobie celu z wiarą i nadzieją, ze się uda każdego miesiąca i nie ma znaczenia czy ta dziewczyna ma 25 czy 45 lat. Jak nie wychodzi to się diagnozują i próbują dalej. Moim celem było podniesienie tych młodszych na duchu, pokazanie, ze nie jest tak zle jak to widza w tym momencie, ze jeszcze przecież nie jest za późno, no ale czegoż ja się spodziewałam [emoji6]
No ale przecież ja napisałam że nie biorę tego do siebie i że każdy z Nas ma inną historię i żadna nie jest lepsza czy gorsza 😉 Nigdzie nie napisałam ani Cię nie oznaczyłam pod tamtą moją wypowiedzią, zrobiłam dokładnie to co Ty, wyraziłam swoje zdanie, nic więcej.
 
Ostatnia edycja:
Ja dopiero niedawno wróciłam z pracy, później jeszcze zakupy spożywcze i dopiero teraz usiadłam na tyłku 🙈 robię sobie gorąca kąpiel i idę spać 💛 trzymam kciuki żeby @ nie przyszła a jeśli przyjdzie to trzymam za kolejny cykl 😁
Przyjdzie, przyjdzie! I niech przychodzi bo po sobie czuje ze to nie ten miesiąc 😅 Moze nawet i lepiej bo zmęczona jestem lutym. A od marca zaczynam wrzucać na luz i kochsc sie kiedy mam ochotę! 🤣 Ja wlasnie teraz weacam do domu z pracy 😆 Co to za pory na wracanie do domu 🤣
 
reklama
A jeszcze jedna sprawa dziewczyny, jutro robię badanie z krwi TSH, FT3 i FT4 myślicie że to wystarczy i nie muszę robić ATPO i ATG bo robiłam 3 miesiące temu?🤔 Gdzieś czytałam, że ATPO i ATG wystarczy oznaczyć raz na rok...Ja zawsze i tak mam te wyniki wywalone w kosmos więc chyba nic mi to więcej nie powie, a przynajmniej zaoszczędzę parędziesiąt złotych 😉
 
Do góry