reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć kobietki💜
Również wskakuję na pokład staraczek. Od dwóch miesięcy czytam posty, a ten wątek od początku śledzę. W końcu postanowiłam dołączyć 💪 W tym roku kończę 32 lata i dopiero niedawno poczułam, że chcę zostać Mamą. Szczerze to zawsze zapieralam się rękami i nogami, i twierdziłam , że macierzyństwo nie jest dla mnie🤷🏻‍♀️ Ale chyba starość mnie dopada. Rozczula mnie widok dzieci, coraz chętniej z nimi przebywam i czuję ukłucie zazdrości gdy widzę szczęśliwe rodziny. Mój mąż od dawna chciał dziecko, ale rozumiał mnie i nie naciskał. Teraz jesteśmy oboje gotowi. To nasz 4 cykl starań i 26dc. Czuję, że łatwo nie będzie 😬
 
Nie straszcie mnie . Sono hsg mam we wtorek 🙈. Miałyście metoda rtg czy ta piankowa ? . Mam nadzieje ze u mnie będzie szybko i bezbolesnie 🤞🏻
Ja miałam sono ale płynem z kontrastem. Dasz radę 😘 ja też się bardzo bałam ale szybciutko poszło 😁 i osobiście nie miałam żadnych dolegliwości po badaniu oprócz drobnego plamienia kilka godzin😁 trzymam za Ciebie kciuki i za piękne autostrady 😁
 
Cześć kobietki💜
Również wskakuję na pokład staraczek. Od dwóch miesięcy czytam posty, a ten wątek od początku śledzę. W końcu postanowiłam dołączyć 💪 W tym roku kończę 32 lata i dopiero niedawno poczułam, że chcę zostać Mamą. Szczerze to zawsze zapieralam się rękami i nogami, i twierdziłam , że macierzyństwo nie jest dla mnie🤷🏻‍♀️ Ale chyba starość mnie dopada. Rozczula mnie widok dzieci, coraz chętniej z nimi przebywam i czuję ukłucie zazdrości gdy widzę szczęśliwe rodziny. Mój mąż od dawna chciał dziecko, ale rozumiał mnie i nie naciskał. Teraz jesteśmy oboje gotowi. To nasz 4 cykl starań i 26dc. Czuję, że łatwo nie będzie 😬
Kochana miałam podobnie 🙈 wszystko się u mnie zmieniło jak zaszłam w ciąże w tamtym roku (niestety pozamaciczna). Obudziło się we mnie macierzyństwo prłną parą 😍. Luty będzie naszym pierwszym cyklem starań . Mam nadzieje ze udany . Za 3 miesiące będę mieć 33 lata . Trzymam kciuki
 
Cześć kobietki💜
Również wskakuję na pokład staraczek. Od dwóch miesięcy czytam posty, a ten wątek od początku śledzę. W końcu postanowiłam dołączyć 💪 W tym roku kończę 32 lata i dopiero niedawno poczułam, że chcę zostać Mamą. Szczerze to zawsze zapieralam się rękami i nogami, i twierdziłam , że macierzyństwo nie jest dla mnie🤷🏻‍♀️ Ale chyba starość mnie dopada. Rozczula mnie widok dzieci, coraz chętniej z nimi przebywam i czuję ukłucie zazdrości gdy widzę szczęśliwe rodziny. Mój mąż od dawna chciał dziecko, ale rozumiał mnie i nie naciskał. Teraz jesteśmy oboje gotowi. To nasz 4 cykl starań i 26dc. Czuję, że łatwo nie będzie 😬

Jak bym o sobie czytała!
Też niedawno poczułam instynkt. W listopadzie zaczęliśmy się starać. Pierwszy cykl od razu sie udał ale niestety ciąża się nis utrzymała. Teraz pierwszy cykl po poronieniu ale na ten sie nie nastawiam. Jutro ma być @. I nie mogę się na niczym innym skupić jak tylko na zajściu w ciążę. Internet przeczytany chyba caly 🙈😹
Powodzenia życzę bardzo!

I miłego dnia w poniedziałek dziewczyny! ❤️
 
Cześć kobietki💜
Również wskakuję na pokład staraczek. Od dwóch miesięcy czytam posty, a ten wątek od początku śledzę. W końcu postanowiłam dołączyć 💪 W tym roku kończę 32 lata i dopiero niedawno poczułam, że chcę zostać Mamą. Szczerze to zawsze zapieralam się rękami i nogami, i twierdziłam , że macierzyństwo nie jest dla mnie🤷🏻‍♀️ Ale chyba starość mnie dopada. Rozczula mnie widok dzieci, coraz chętniej z nimi przebywam i czuję ukłucie zazdrości gdy widzę szczęśliwe rodziny. Mój mąż od dawna chciał dziecko, ale rozumiał mnie i nie naciskał. Teraz jesteśmy oboje gotowi. To nasz 4 cykl starań i 26dc. Czuję, że łatwo nie będzie 😬
Hej :) oh to prawie podobnie jak ja ;) z tym że my już mamy jedną córkę ... zaraz kończy 10 lat i przez te 10 lat nie chciałam więcej dzieci ... mąż mówił ze jestem egoistką ... i że jedno to za mało , czas pomyśleć o młodej .. może będzie jej raźniej w życiu ? Ale boje się różnicy wieku .. 5 stycznia wyciągnęłam spirale , 28 test był pozytywny ( w moje urodziny ) M się śmiał że zrobił mi taki prezent że przez kolejne dziesięć lat ma prezenty z głowy 🙈 ale niestety pare dni później okazało się że to ciąża biochemiczna 🙁 Mimo próśb mojej Pano gin, postanowiłam nie czekać miesiąc i żuć normalnie .. za 10 dni powinnam testować .. ale od wczoraj czuje się dziwnie .. tak jak zeszłym razem .. czuje że coś się dzieje .. chyba ze mój organizm Plata mi figle
 
Dzień dobry :-)
Jak tam samopoczucie w poniedziałek?
Przyszły poniedziałek będzie dniem mojego testowania :-) już nie mogę się doczekać, chociaż jakoś mniej niż zazwyczaj. Coś za spokojna jestem w tym cyklu ;-)
Dzień dobry 😎
Może to znak z tym spokojem :p?

Mnie od niedzieli kłują jajniki (głównie prawy), dzisiaj 12dc cyklu. Ale mój mąż mnie wczoraj wieczorem wkurzył więc jak tak dalej pójdzie to będzie cykl spisany na straty ;).
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 😊💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? U mnie dzisiaj 11dc i działamy z mężem cały czas, bo ochota duża 😁 nie robię testów ani nic z tych rzeczy, odpuściłam totalnie, przez 6 cykli udawało mi się pięknie wychwycić peak a i tak nic z tego nie było, więc po co tracić pieniądze i nerwy 🤷🏻‍♀️
 
Do góry