reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

To żaden problem, po prostu po tych wynikach nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Progesteron bardzo ładny jak na 7 dpo. Ja 7 dpo miałam ostatnio 25 i w ciąży nie byłam [emoji2272]
Wiem, że ciążę określa się beta hcg, po prostu te wyniki są wyższe niż powinny w fazie lutealnej, a nawet mieszczą się na 1trymestr normą dlatego pomyślałam, że może ktoś będzie miał jakieś podobne doświadczenia. Jeśli to problem to wybaczcie, że w ogóle zapytałam.
 
reklama
Wiem, że ciążę określa się beta hcg, po prostu te wyniki są wyższe niż powinny w fazie lutealnej, a nawet mieszczą się na 1trymestr normą dlatego pomyślałam, że może ktoś będzie miał jakieś podobne doświadczenia. Jeśli to problem to wybaczcie, że w ogóle zapytałam.

Nie jest to problem i moja odpowiedź nie miała mieć jakiegoś negatywnego wydźwięku :) Po prostu zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe, nie wszystko jeszcze wiem i cały czas się z tej grupy uczę :)

Tak poza tym to wydaje mi się, że po tych badaniach nie da się nic wywnioskować chociażby z tego względu że byłoby na to zbyt wcześnie. Napisałaś, że jesteś 7 dni po owulacji, do zapłodnienia dochodzi między 6 a 12 dniem więc wydaje mi się że nawet jeśli do zapłodnienia doszłoby w 6 dniu to i tak za wcześnie żeby od razu coś wyszło.
 
Do zagnieżdżenia dochodzi między 6, a 12 dpo, ale cała reszta się zgadza [emoji3590]
Nie jest to problem i moja odpowiedź nie miała mieć jakiegoś negatywnego wydźwięku :) Po prostu zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe, nie wszystko jeszcze wiem i cały czas się z tej grupy uczę :)

Tak poza tym to wydaje mi się, że po tych badaniach nie da się nic wywnioskować chociażby z tego względu że byłoby na to zbyt wcześnie. Napisałaś, że jesteś 7 dni po owulacji, do zapłodnienia dochodzi między 6 a 12 dniem więc wydaje mi się że nawet jeśli do zapłodnienia doszłoby w 6 dniu to i tak za wcześnie żeby od razu coś wyszło.
 
Nie jest to problem i moja odpowiedź nie miała mieć jakiegoś negatywnego wydźwięku :) Po prostu zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe, nie wszystko jeszcze wiem i cały czas się z tej grupy uczę :)

Tak poza tym to wydaje mi się, że po tych badaniach nie da się nic wywnioskować chociażby z tego względu że byłoby na to zbyt wcześnie. Napisałaś, że jesteś 7 dni po owulacji, do zapłodnienia dochodzi między 6 a 12 dniem więc wydaje mi się że nawet jeśli do zapłodnienia doszłoby w 6 dniu to i tak za wcześnie żeby od razu coś wyszło.
Dziękuję 🙂
 
Hej, możecie powiedzieć czy to jest możliwe by była to wczesna ciąża? 21dzień cyklu, cykle 28dni. 7dni po owulacji.
Ja niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale zapytam przy okazji - czy jeszcze jakieś badania wykonywałaś w tym dniu? Bo nie wiem co warto jeszcze sprawdzać 7dpo 😊
 
Tak tak, o to mi chodziło ☺️
Trochę bez sensu jest taka interpretacja nie wiedząc jaki poziom tych hormonów masz zazwyczaj w tym dniu cyklu.

Dzisiaj 18dc śluz ciągnący, nadal ból w podbrzuszu. Mogę prosić o interpretację tego testu owu? Do tej pory stosowałam innej firmy, ten jest rossmannowski. Już pozytywny czy jeszcze nie? Jeśli nie to kiedy zrobić kolejny, bo ewidentnie coś jest już na rzeczy. Podobno niektóre dziewczyny robią dwa razy dziennie kiedy owulka jest blisko.
 

Załączniki

  • IMG_20210209_164931.jpg
    IMG_20210209_164931.jpg
    321 KB · Wyświetleń: 85
Trochę bez sensu jest taka interpretacja nie wiedząc jaki poziom tych hormonów masz zazwyczaj w tym dniu cyklu.

Dzisiaj 18dc śluz ciągnący, nadal ból w podbrzuszu. Mogę prosić o interpretację tego testu owu? Do tej pory stosowałam innej firmy, ten jest rossmannowski. Już pozytywny czy jeszcze nie? Jeśli nie to kiedy zrobić kolejny, bo ewidentnie coś jest już na rzeczy. Podobno niektóre dziewczyny robią dwa razy dziennie kiedy owulka jest blisko.

Użyłaś złego cytatu, bo to nie były moje wyniki ;)

Jeśli chodzi o test owu to nie pomogę, bo nie stosuję.
 
Trochę bez sensu jest taka interpretacja nie wiedząc jaki poziom tych hormonów masz zazwyczaj w tym dniu cyklu.

Dzisiaj 18dc śluz ciągnący, nadal ból w podbrzuszu. Mogę prosić o interpretację tego testu owu? Do tej pory stosowałam innej firmy, ten jest rossmannowski. Już pozytywny czy jeszcze nie? Jeśli nie to kiedy zrobić kolejny, bo ewidentnie coś jest już na rzeczy. Podobno niektóre dziewczyny robią dwa razy dziennie kiedy owulka jest blisko.
Negatywny, ilu dniowe masz cykle? Jeśli masz dużo testów i nie chcesz przegapić peaku rób dwa razy dziennie rano i wieczorem np. o 10 i 21
 
reklama
Trochę bez sensu jest taka interpretacja nie wiedząc jaki poziom tych hormonów masz zazwyczaj w tym dniu cyklu.

Dzisiaj 18dc śluz ciągnący, nadal ból w podbrzuszu. Mogę prosić o interpretację tego testu owu? Do tej pory stosowałam innej firmy, ten jest rossmannowski. Już pozytywny czy jeszcze nie? Jeśli nie to kiedy zrobić kolejny, bo ewidentnie coś jest już na rzeczy. Podobno niektóre dziewczyny robią dwa razy dziennie kiedy owulka jest blisko.
Mam inne testy owulacyjne i u mnie, żeby był pozytywny to druga kreska musi być taka sama / ciemniejsza od kontrolnej. Więc według tego ten nie jest pozytywny. Ale nie wiem jak działają Twoje? Może wystarczy jakakolwiek kreska.
I tak, robię dwa razy w dniu piku. Jak o 13 test wychodził mi ciemniejszy niż normalnie ale jeszcze nie pozytywny to robiłam następny przed 17. Ten następny był już pozytywny. Robiłam tak w dwóch cyklach, w obu się sprawdziło.
 
Do góry