reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie dziś biel na teście 😥
Trochę mnie to dziś zdołowało. Ale cóż, trzeba działać dalej.

Od nowego cyklu chce zacząć brać olej z wiesiołka, bo ostatnio słabo ze śluzem.
Polecacie coś konkretnego? Od którego dnia cyklu zacząć brać?
Bardzo mi przykro, ale głowa do góry. Trzeba mieć nadzieję, że następny będzie lepszy 🙂 Ja testuje jutro, także zobaczymy 😁
A co do oleju z wiesiolka ja go biorę od 1 dc do owulacji
 
Ja wisiołek stosuje od 1dc do owulacji.

Bardzo mi przykro, ale głowa do góry. Trzeba mieć nadzieję, że następny będzie lepszy 🙂 Ja testuje jutro, także zobaczymy 😁
A co do oleju z wiesiolka ja go biorę od 1 dc do owulacji

Hej Olej z wiesiołka od 1 dnia cyklu do owulacji mi pomaga 😊
Dzięki dziewczyny 🙂
Powiedzcie jeszcze czy tego wiesiołka bierzecie w kapsułkach?
 
Dzięki dziewczyny 🙂
Powiedzcie jeszcze czy tego wiesiołka bierzecie w kapsułkach?

Ja biorę w kapsułkach Oeparol, niby lepszy jest ten w postaci oleju ale mi ten bardziej odpowiada i 2 kapsułki dziennie od 1 dc są dla mnie wystarczające (bez wiesiołka mam w ogóle problem z zauważeniem śluzu płodnego, jak go biorę to się pojawia w większej ilości). Czasem biorę 2 razy dziennie po 2 kapsułki, ale zazwyczaj tylko raz o nich pamiętam ;)
 
Okres mam dostać 18/02 i dzieje się coś dziwnego. Mam dosc silne skurcze, boli mnie jajnik mocno (takie silne kłucie). Owulacja napewno już minęła 2-3 dni temu (testy i śluz).
Czy to dobry znak, czy raczej nie za bardzo?
 
Ja tez mam zagwozdke, za 3-4 dni powinnam dostac okres (cykle 32 dni) Kupilam testy owu jakies tam facelle w rosmannie. No i mowie sprawdze z ciekawosci jak to dziala. Brzuch mnie boli jak na okres, jajniki, caly dol. Siknelam i sa obie kreski. Podobne do siebie. Zrobilam teraz, nie bylam w lazience 2h tak jak pisze w ulotce 🤪
jak to jest ze jak nie ma owu to tez sa obie kreski ? Wiem ze jak to ten dzien to druga powinna byc taka sama albo wyrazniejsza ? A jak juz po albo grubo przed to myslalam ze nie ma wcale drugiej 🤔 chyba ze te testy takie byle jakie.
 
reklama
Do góry