reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny pomocy ,
Jestem dzień przed okresem, dziś w południe zrobiony test - pozytywny. Druga kreska lekka ale widoczna. Godzinę później kupiłam dwa kolejne testy , oba negatywne. Jeden był tej samej firmy co ten pozytywny, drugi innej. Jest możliwość ??
dlaczego tylko jeden jest pozytywny? Dołączyłam zdjęcie tego pierwszego, możecie zerknąć? (Bety nie mogę tak łatwo zrobić, jestem za granica, musiałabym czekać kilka dni) dajcie proszę znać
 

Załączniki

  • DE305838-1F15-4345-B95C-596056FF1659.jpeg
    DE305838-1F15-4345-B95C-596056FF1659.jpeg
    673,8 KB · Wyświetleń: 127
Dziewczyny pomocy ,
Jestem dzień przed okresem, dziś w południe zrobiony test - pozytywny. Druga kreska lekka ale widoczna. Godzinę później kupiłam dwa kolejne testy , oba negatywne. Jeden był tej samej firmy co ten pozytywny, drugi innej. Jest możliwość ??
dlaczego tylko jeden jest pozytywny? Dołączyłam zdjęcie tego pierwszego, możecie zerknąć? (Bety nie mogę tak łatwo zrobić, jestem za granica, musiałabym czekać kilka dni) dajcie proszę znać
A taka sama czułość testu? Może mimo że tej samej firmy to jeden był czuły 10ml a drugi 25ml i temu nie wykrył lub poprostu mocz był bardziej rozrzedzony bo więcej piłaś. Zrób rano z pierwszego moczu test i na pewno będą dwie krechy :-)
 
Dziewczyny pomocy ,
Jestem dzień przed okresem, dziś w południe zrobiony test - pozytywny. Druga kreska lekka ale widoczna. Godzinę później kupiłam dwa kolejne testy , oba negatywne. Jeden był tej samej firmy co ten pozytywny, drugi innej. Jest możliwość ??
dlaczego tylko jeden jest pozytywny? Dołączyłam zdjęcie tego pierwszego, możecie zerknąć? (Bety nie mogę tak łatwo zrobić, jestem za granica, musiałabym czekać kilka dni)
No faktycznie kreseczka jest ;) kochana zrob jutro z rana z pierwszego moczu i zobaczysz wtedy jak sytuacja będzie wyglądała ❤️
dzięki! Tak tez zrobię, mam nadzieje ze zasnę ;D to byłaby pierwsza ciąża.
Wiadomo dlaczego tylko jeden mógł pokazać a dwa kolejne nie ?
 
Nasze mieszkanie miało być gotowe do odbioru w październiku 2019 a w grudniu 2020 dopiero zostało oddane do użytku 🤷‍♀️🤣 na szczęście mamy gdzie mieszkać i to tylko mieszkanie jak będziemy jechać do Polski ale wiele osób tułało się nie wiedząc kiedy w końcu skończą 🤦‍♀️ Maskara co covid zrobił ze światem 😞
Uuuu... to niezle opóźnienie 🤦🏻‍♀️ U nas na szczęście bez opóźnień ale kurczę ciężko się tak budować dobrze ze mam rodziców na miejscu to coś dopilnują ale nie ma to jak samemu od czasu do czasu. Dzisiaj wprowadzili u nas lockdown wiec zabawa się zaczyna a było w miarę spokojnie po za ta śmieszna kwarantanna 🤦🏻‍♀️
 
Ja :( poronienie na koniec czerwca, do dzisiaj cykl się nie uregulował, czasami 26 dni czasami 44 :/ wcześniej jak w zegarku
Konsultowałaś to z lekarzem?
U mnie sytuacja wygląda tak: zaszłam w ciąże w drugim cyklu po odstawieniu anty. W 8 tygodniu okazało się, że jajo jest puste (poronienie zatrzymane). W szpitalu zrobili zabieg. Po dwóch tygodniach lekarz stwierdził, że wszystko wygląda Ok. @ przyszła po 33 dniach od zabiegu. Teraz mam drugi cykl po poronieniu-34 dzień, testy negatywne a na @ się nie zapowiada. Normalnie miałam cykle 30 dni, regularne. Strasznie mnie to stresuje😩
 
reklama
Do góry