reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, powiem Wam, że nie wiem co mi się w tej głowie poprzestawiało ale dziś pierwszy raz zrobiło mi się mega mega przykro jak zobaczyłam pewną znajomą w takiej wysokiej ciąży. Najbardziej zabolało mnie to, że widziałam tą dziewczynę w październiku w aptece jak wybierałam suplementy dla kobiety starającej się o ciążę, pytałam farmaceutki o takie, takie tabletki a ona mi się tak dziwnie przyglądała, dzisiaj patrzę a ona w zaawansowanej ciąży a ja dalej nic... Masakra ale to głupie, wiem, ale nic nie poradzę, że łzy napływają do oczu 🥺
 
reklama
Dziewczyny, powiem Wam, że nie wiem co mi się w ten głowie poprzestawiało ale dziś pierwszy raz zrobiło mi się mega mega przykro jak zobaczyłam pewną znajomą w takiej wysokiej ciąży. Najbardziej zabolało mnie to, że widziałam tą dziewczynę w październiku w aptece jak wybierałam suplementy dla kobiety starającej się o ciążę, pytałam farmaceutki o takie, takie tabletki a ona mi się tak dziwnie przyglądała, dzisiaj patrzę a ona w zaawansowanej ciąży a ja dalej nic... Masakra ale to głupie, wiem, ale nic nie poradzę, że łzy napływają do oczu 🥺
Przytulam Cię😘
 
Poszłam dzisiaj z ciekawości skoro dzisiaj 39 dc badać sobie progesteron, mam wynik, 1.67 ng/ml norma w fazie lutealnej 1.2-15.9 ng/ml, czyli dopiero jak spadnie do norm w fazie folikularnej to dopiero dostanę okres? W poprzednim cyklu w 21 dc miałam 0,86 i potwierdzony brak owulacji, czy w tym cyklu mogła być owulacja czy nie? Na ciążę się nie nastawiam bo zawsz wtedy progesteron miałabym większy. Co myślicie?
żeby po progu zobaczyć czy była owu to byś musiała zbadać 7-8 dni po owu progesteron i jak jest 10 i większy to wtedy owu była jeśli mniejszy to niestety cykl bezowulacyjny.
 
żeby po progu zobaczyć czy była owu to byś musiała zbadać 7-8 dni po owu progesteron i jak jest 10 i większy to wtedy owu była jeśli mniejszy to niestety cykl bezowulacyjny.
no tu jest ten problem że prawdopodobnie nie mam owulacji, pęcherzyki rosną i nagle stają, zbadałam bo w sobote miałam dostać okres a od tej pory mam śluz taki jak podczas owulacji i dzisiaj 39 dc i okresu nie ma ani nic nie wiem
 
no tu jest ten problem że prawdopodobnie nie mam owulacji, pęcherzyki rosną i nagle stają, zbadałam bo w sobote miałam dostać okres a od tej pory mam śluz taki jak podczas owulacji i dzisiaj 39 dc i okresu nie ma ani nic nie wiem

Jeśli nie było owulacji w ogóle (albo jeszcze) to nadejście @ będzie trudniejsze do przewidzenia [emoji6] czasem bierze się duphaston/luteinę na wywołanie, jeśli cykl się wydłuża, a widzę, ze Twój do krótkich już nie należy.
 
Cześć dziewczyny :) i ja się dołączę do starań 2021. Ogólnie starania od 4 lat. Masa przebytych wizyt u,,specjalistów'', którzy twierdzili, że jest wszystko ok tylko to przez psychikę się nie udaje bo za bardzo chcemy :) w maju 2020 trafiłam na lekarza, który nie bagatelizował mojego problemu, wykonał laparoskopię która wykazała:endometrioze I stopnia, zrosty w jamie macicy, liczne polipy oraz stan zapalny.. Niestety nadal w ciąży nie jestem, u męża słaba morfologia i za mało plemników... Jestem w trakcie procedury do inseminacji.
Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Dziewczyny, powiem Wam, że nie wiem co mi się w tej głowie poprzestawiało ale dziś pierwszy raz zrobiło mi się mega mega przykro jak zobaczyłam pewną znajomą w takiej wysokiej ciąży. Najbardziej zabolało mnie to, że widziałam tą dziewczynę w październiku w aptece jak wybierałam suplementy dla kobiety starającej się o ciążę, pytałam farmaceutki o takie, takie tabletki a ona mi się tak dziwnie przyglądała, dzisiaj patrzę a ona w zaawansowanej ciąży a ja dalej nic... Masakra ale to głupie, wiem, ale nic nie poradzę, że łzy napływają do oczu 🥺
Kochana, jeszcze przed Tobą! Będziesz jeszcze cieszyła się macierzyństwem. Smutno Ci, bo obudził się w Tobie instynkt macierzyński, i bardzo pragniesz maleństwo.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) i ja się dołączę do starań 2021. Ogólnie starania od 4 lat. Masa przebytych wizyt u,,specjalistów'', którzy twierdzili, że jest wszystko ok tylko to przez psychikę się nie udaje bo za bardzo chcemy :) w maju 2020 trafiłam na lekarza, który nie bagatelizował mojego problemu, wykonał laparoskopię która wykazała:endometrioze I stopnia, zrosty w jamie macicy, liczne polipy oraz stan zapalny.. Niestety nadal w ciąży nie jestem, u męża słaba morfologia i za mało plemników... Jestem w trakcie procedury do inseminacji.
Pozdrawiam Was wszystkie :)
:-* Będzie dobrze!
 
Do góry