reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przepraszam, że powiem to na głos ale to jest tak skrajna nieodpowiedzialność, że zastanów się czy naprawdę jesteś gotowa na ciążę. Jak można przez miesiąc nie zadbać o zdrowie swoje i być może dziecka? Test kosztuje 10 zł, zrobienie go to jakieś 3 minuty[emoji2368]
Nie, bo już mam dosyć ciągłego zawodu
 
Mnie wszystko boli jak na @ do wieczora wczoraj był spokój, a później cycki jak głupie brzuch idealnie jak na okres i tylko ten brudny śluz... W życiu tak nie miałam i wkurza mnie to jak wszystko się zmienia jak człowiek się stara. Teraz też odrobina brudnego śluzu i cisza [emoji2368] a zawsze mnie na starcie zalewało tak, że umierałam z bólu...
Mnie cycki nigdy nie bolały, pozniej przy cp nie mogłam ich nawet dotknąć i od tego czasu co miesiąc napieprzały, a odkad zaczęłam brać ovarin przestały, teraz też tylko sutki mam wrażliwe i piersi trochę bardziej się wypełniły, ale nie bolą. Brzuch tylko wczoraj przez może 1.5h i też już spokój, a zawsze zaczynał boleć i od razu powódź, a sam ból trwał nawet do 3dni. Tylko ten jajnik od rana...
Z jednej strony od początku nie nastawiałam się na ten cykl, bo owu była prawdopodobnie z prawego jajnika, a dalej nie wiem czy wierzyć w to, że lewy jajowód mógł przechwycić jajeczko, bo nawet ginekolodzy różnie mówią, ale z drugiej jakoś dziwnie w tym miesiącu - PMS nie mam, nawet jestem spokojniejsza niż zawsze, zamiast standardowego zmęczenia mam nadmiar energii, śluzu więcej i szybciej zaczął się wodnisty, na twarzy właściwie tylko 3dni temu mnie wysypało i też już po wszystkim, a zawsze do samej @ się pojawiały nowe i jeszcze zawroty głowy w 8dpo. No i zawsze przed @ miałam wzrost apetytu i zachcianki, a teraz nic. I pierwszy raz nie płacze na każdym filmie [emoji1787] jedynie wczoraj na BBT się wzruszyłam jak Sheldon się oświadczył, mimo, że oglądam to już któryś raz [emoji1787] No nic... Zostało czekać i wmawiać sobie, że to niepokalanek tak od razu zadziałał...
 
No to ja tak samo tylko odwrotnie [emoji23]
Ryczę na wszystkim, ale i przed @ tak mam więc nie biorę tego jakoś mocno do serca.
Generalnie wszystkie objawy jakie mam mogą być i na ciążę i na @. Temperatura też mi za wiele nie powie bo to pierwszy cykl jak ją mierzę więc nie wiem czy przed @ powinna mi spaść czy nie[emoji2368]
Zostaje mi czekać
Mnie cycki nigdy nie bolały, pozniej przy cp nie mogłam ich nawet dotknąć i od tego czasu co miesiąc napieprzały, a odkad zaczęłam brać ovarin przestały, teraz też tylko sutki mam wrażliwe i piersi trochę bardziej się wypełniły, ale nie bolą. Brzuch tylko wczoraj przez może 1.5h i też już spokój, a zawsze zaczynał boleć i od razu powódź, a sam ból trwał nawet do 3dni. Tylko ten jajnik od rana...
Z jednej strony od początku nie nastawiałam się na ten cykl, bo owu była prawdopodobnie z prawego jajnika, a dalej nie wiem czy wierzyć w to, że lewy jajowód mógł przechwycić jajeczko, bo nawet ginekolodzy różnie mówią, ale z drugiej jakoś dziwnie w tym miesiącu - PMS nie mam, nawet jestem spokojniejsza niż zawsze, zamiast standardowego zmęczenia mam nadmiar energii, śluzu więcej i szybciej zaczął się wodnisty, na twarzy właściwie tylko 3dni temu mnie wysypało i też już po wszystkim, a zawsze do samej @ się pojawiały nowe i jeszcze zawroty głowy w 8dpo. No i zawsze przed @ miałam wzrost apetytu i zachcianki, a teraz nic. I pierwszy raz nie płacze na każdym filmie [emoji1787] jedynie wczoraj na BBT się wzruszyłam jak Sheldon się oświadczył, mimo, że oglądam to już któryś raz [emoji1787] No nic... Zostało czekać i wmawiać sobie, że to niepokalanek tak od razu zadziałał...
 
reklama
Przepraszam, że powiem to na głos ale to jest tak skrajna nieodpowiedzialność, że zastanów się czy naprawdę jesteś gotowa na ciążę. Jak można przez miesiąc nie zadbać o zdrowie swoje i być może dziecka? Test kosztuje 10 zł, zrobienie go to jakieś 3 minuty[emoji2368]
Popieram w 100%. @Monii123 rozumiem, że nie robiłaś testów co 2dni, ale jak się spóźniał tydzień czy dwa??!! Jeśli jesteś w ciąży to zaraz zaczynasz 10tc! Już dawno lekarz powinien Cię widzieć!! A jeśli to nie ciąża to też powinien zobaczyć dlaczego nie masz @. Ja na Twoim miejscu od razu DZISIAJ zrobiłabym test i jak wyjdzie pozytywny poszłabym na betę i drugi raz po 48h sprawdzić przyrost. Nie chcę Cię straszyć, ale mi 2 czy 3dni po terminie @ wyszła bardzo bardzo blada krecha na teście, a okazało się, że to była pozamaciczna, nie dającą żadnych objawów nieprawidłowości nawet w 8tc. Na samą myśl co by mogło się stać gdybym nie poszła do lekarza przechodzą mi ciarki po plecach...
 
Do góry