reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, ktoś dziś testuje ? Zuza ? Ty chyba już praktycznie w terminie @ jesteś ?

Ja mam od rana doła. Dostałam na wigilie idealny prezent od mojego organizmu - wreszcie śluz. Nie za dużo ale był ! Wczoraj było go naprawdę sporo, taki idealny. Ale jajniki cisza. Dzis w nocy zaczęły pobolewać, mam dopiero 15dc, ostatnio owu 17dc i 16dc, wiec się nastawiłam na przytulanie z mężem, wstaje rano a tu sucho... dlaczego tak mogło się stać ? Owu była wcześniej bez bólu - jak nigdy? Zawsze boli okropnie aż muszę wziąć leki, a tu czuje ze dopiero tak będzie. Śluz może zniknąć przed owu ?
 
reklama
No to ja tak samo tylko odwrotnie [emoji23]
Ryczę na wszystkim, ale i przed @ tak mam więc nie biorę tego jakoś mocno do serca.
Generalnie wszystkie objawy jakie mam mogą być i na ciążę i na @. Temperatura też mi za wiele nie powie bo to pierwszy cykl jak ją mierzę więc nie wiem czy przed @ powinna mi spaść czy nie[emoji2368]
Zostaje mi czekać

No ja właśnie normalnie też przed @ płaczę na co drugiej scenie, a nawet niektórych reklamach... Aż zapuszczę sobie dzisiaj Piękną i Bestię - jak na tym się nie popłaczę to zacznę się martwić [emoji1787]
Co do temp ja już mierzę dosyć długo i 2dni przed @ mocno mi spada, później wraca do wyższego poziomu i na @ już znowu w dół, raz tylko zaczęła mi stopniowo spadać od 3dni przed okresem i wtedy nie miałam tego wzrostu przed samą @, ale wtedy to w ogóle mój wykres strasznie dziwnie wyglądał...
 
Już jestem nawet chyba po bo dziś 39 dc [emoji2368] a ostatni najdłuższy cykl 37 dni.
Ale tak jak wyżej pisałam wczoraj pojawił się brudny śluz więc wieczorem zrobiłam ostatniego pinka żeby już ich nie mieć na chacie, ale nawet on wyszedł biały. Po nocy było czysto temperatura dalej podwyższona jakąś godzinę temu znów lekkie zabrudzenie i tak to nic [emoji23]
Więc czekam grzecznie a jak nic nie będzie to w sylwestra testuje drugi raz
Cześć dziewczyny, ktoś dziś testuje ? Zuza ? Ty chyba już praktycznie w terminie @ jesteś ?

Ja mam od rana doła. Dostałam na wigilie idealny prezent od mojego organizmu - wreszcie śluz. Nie za dużo ale był ! Wczoraj było go naprawdę sporo, taki idealny. Ale jajniki cisza. Dzis w nocy zaczęły pobolewać, mam dopiero 15dc, ostatnio owu 17dc i 16dc, wiec się nastawiłam na przytulanie z mężem, wstaje rano a tu sucho... dlaczego tak mogło się stać ? Owu była wcześniej bez bólu - jak nigdy? Zawsze boli okropnie aż muszę wziąć leki, a tu czuje ze dopiero tak będzie. Śluz może zniknąć przed owu ?
 
Już jestem nawet chyba po bo dziś 39 dc [emoji2368] a ostatni najdłuższy cykl 37 dni.
Ale tak jak wyżej pisałam wczoraj pojawił się brudny śluz więc wieczorem zrobiłam ostatniego pinka żeby już ich nie mieć na chacie, ale nawet on wyszedł biały. Po nocy było czysto temperatura dalej podwyższona jakąś godzinę temu znów lekkie zabrudzenie i tak to nic [emoji23]
Więc czekam grzecznie a jak nic nie będzie to w sylwestra testuje drugi raz
wieczorem nie musiał wcale wyjść. Mnie dzień po terminie @, wyszedł bladzioch w ciąży z synem. Ale jak poczekasz kilka dni to faktycznie będzie pewniejsze
 
Zamówiłam już wczoraj testy z doz i ciążowe i owulacyjne i ovarin na nowy cykl bo byłam pewna, że zaczyna się @ [emoji2368] więc żeby się nie smucić skupiłam się na działaniu. No ale nie dzieje się nic więc jak przyjdą testy a @ nie przyjdzie to w sylwestra juz będę mieć 100% pewności na czym stoję bo to będzie 16dpo
wieczorem nie musiał wcale wyjść. Mnie dzień po terminie @, wyszedł bladzioch w ciąży z synem. Ale jak poczekasz kilka dni to faktycznie będzie pewniejsze
 
Ja w środę, bo wtedy idziemy na zakupy sylwestrowe i nie wiem czy brać moje kochane różowe martini czy cin cina 0% [emoji1787]
Kuźwa wczoraj jak wracaliśmy od nie-teścia zaczęło mnie podbrzusze boleć tak, że byłam pewna, że @ przyszła, a w domu okazało się, że całkowicie czysto, a wieczorem ten glut... I ta temp z rana, która powinna spaść jak to zawsze u mnie 2dni przed @ dała mi nadzieję... 1.5h leżałam w łóżku i zastanawiałam się czy robić test [emoji1787]
Jeszcze dzisiaj od rana napierdziela mnie lewy jajnik tak, że ciężko mi się nawet ruszyć i śluz wodnisty i nierozciągliwy, czyli typowy u mnie dzień przed @... Tak sprzeczne sygnały mi organizm wysyła, że mam dosyć...
W pierwszej ciąży robiłam test dzień przed@ bo robiliśmy imprezę, był biały. Nie żałowałam sobie winka🤣 A dwa dni po imprezie okresu nie było a na teście II😉
 
Ja testuje za tydzień 🙂 chyba, że przyjdzie niezawodna @ 😂 nadal pokładam jakieś mikro nadzieje ale życie pokaże 🙂
Ja tak myślę że może 3 stycznia zatestuje... Ale nie wiem... Zobaczymy.
Wyjątkowo ten cykl mam spokojny bez żadnych boli, czasami jajnik się odezwie ale ogólnie czuje się super. Tak jak Ty też mam maleńka nadzieję, no niedlugo się okaże 🤞😉 może brak jakiś boli to dobry znak? 🤷‍♀️
A Ty jak się czujesz?
 
62 dni bez testu :D szacun! To sie nazwa silna wola. Ale dziewczyny maja racje musisz sie zbadac. Takich rzeczy sie nie olewa. To moze oznaczac wszytsko, nawet choroby o podlozu onkologicznym i o ile to jakis miesniaczek, torbiele czy inny polipek nie zlosliwe to moga byc inne kwestie. Nie zycze Ci takiego stresu przez jaki ja przeszlam. Dziewczyny badajcie sie regularnie: Cytologia, cycki obowiazkowo, a w takich przypadkach usg. Oby to była ciąża :)
 
reklama
Do góry