reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A przepraszam to jest gdzieś w regulaminie napisane że nie mogą kobiety w ciąży odpowiadać na posty staraczek? [emoji2356][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
wiesz jeśli jesteś w ciąży i chcesz zajść w drugą to zapraszamy. Może Ci się uda. Ale wątek staraczki to staraczki. Ja sobie nie wyobrażam żeby być w ciąży i pisać kobietom które się starają lub ronia. Ale to ja.

Wątek już na przyszły rok a jeszcze jeden się nie skończył a już dramy kłótnie. Katastrofa 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Dobra już widzę na tym wykresie u góry nazwę [emoji14] to poszukam zaraz, tylko ja z kolei tych wykresów trochę się boję, takie skomplikowane mi się to wydaje

Tez mi się tak wydawało i się zapierałam przed mierzeniem [emoji6] ale to w sumie wcale nie jest takie trudne No i mamy [mention]HeraUnique [/mention] która o wykresach wie wszystko i jest chodząca encyklopedia w tym temacie [emoji16][emoji16]
 
Uczepiły się tego moderatora. Mogę wam oddać tę funkcję jak tak bardzo chcecie [emoji2368]
Każdy kto zakłada wątek prywatny staje się moderatorem. Nie ma castingu ani szczególnych wymagań.
Nie zgodze sie, ze nie ma wymagan :) trzeba miec dobrze pod kopula, zeby zostac modem :) no i troche wiedzy nie zaszkodzi :p
Ja kojarzę jakąś gorgusie [emoji4] więc raczej to ty, ja byłam na wątku bodaj sierpniowek 2012... Ale udzielałam się gdzies do roku po porodzie potem zlikwidowałam konto. Teraz dzieci odrosły i lepiej gospodaruje czasem
Tak bardzo nie chciałam znaleźć się w tym wątku, niby @ ma przyjść 16.12, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że przyjdzie. Żałuję że nie mierzę temperatury, już pomijając starania ale w ogóle żeby tak całkiem poznać swój cykl. Na staraczkach 2020 dziewczyny mają taką wiedzę na ten temat że aż mi wstyd, myślałam że dużo wiem ale jednak ciągle za mało. Ale zamówiłam już termometr i zaczynam pomiary.
Tylko zastanawiam się jeszcze nad aplikacją, do tej pory korzystam z Flo, bezpłatnej wersji ale może warto jednak wykupić abonament? Albo jakąś inną apke zainstalować?
Ja Flo nie lubie :) wole OF i Femometer. We flo te skoki takie masakryczne sa. FF wyglada super. Ale taki troche “babciny” wyglad ma [emoji23][emoji23] bo dogodzisz kobiecie [emoji23]
 
O ja cie...nie było mnie tu 2 dni a tu takie coś...bez komentarza...
Ja już po @ i myślę zrobić w poniedziałek badania tsh, estrogen, magnez, prolaktyna by znaleźć przyczyne ogólnie moich niepowodzeń. W tym cyklu u mnie przede wszystkim muszę zmienić myślenie tzn relax[emoji41][emoji41] bo chyba stres przeważa w moim życiu [emoji17]
Ja miałam zrobić FSH, LH Estradiol w 2dc, Progesteron 20dc, TSH, Prolaktyna i AMH, wcześniej miałam zrobione trombofilie d-dimery i oczywiście badania czy pojawiąją się w ogóle pęcherzyki i jak rosną. Monitoringu na razie nie robiłam tylko tak terminem badań udało mi się wstrzelać, żeby było w okolicach przewidywanej owulacji. I dziś po raz pierwszy zobaczyła ładny pęcherzyk
 
Nie zgodze sie, ze nie ma wymagan :) trzeba miec dobrze pod kopula, zeby zostac modem :) no i troche wiedzy nie zaszkodzi :p

Ja Flo nie lubie :) wole OF i Femometer. We flo te skoki takie masakryczne sa. FF wyglada super. Ale taki troche “babciny” wyglad ma [emoji23][emoji23] bo dogodzisz kobiecie [emoji23]
jak dobrze pod kopułą trzeba mieć to większość moderatorek nie powinno nimi zostać 🤣🤣
 
Moja siostra miała 2 chłopców i nie wyobrażałam sobie mieć dziewczynki, wszyscy mi mówili że będzie chłopiec bo ciągnęło mnie do kwasnego... Jakie było rozczarowanie gdy lekarz powiedział że będzie dziewczynka, ale teraz się cieszę, nie wyobrażam sobie że drugi mógłby być chłopiec...
Każdy rodzaj kwasnych żelków musiał być mój 😁🤤
 
reklama
Żeby zagrzać sobie dobrze miejsce 😁 niech sobie jest 😉 z początku wpisywały się dziewczyny które będą się starać w 2021 i już zaczynają o tym myśleć 😉
:D o np ja :D po grzyba mam pisać w 2020 jak wiem, że przez conajmiej cały grudzie nawet się wyczochrać z partnerem nie można :D

Nadrabiam pomału :D ale się tu stron naklepało.
 
Do góry