reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jakie plany macie na dziś wieczór? Coś Wasi partnerzy dla Was organizują? Ja właśnie dostałam wytyczne, że jak wrócę z pracy będzie czekać moja ulubiona pizza, białe wino, lody Ben&Jerry's i gorąca kąpiel ❤️😁
My w sumie przepracowaliśmy cały dzień 🤦 na koniec padliśmy 🤷 i tak minął dzień kobiet 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Testuje ktoś dzisiaj? U mnie dziś 26 dzień cyklu, czekam spokojnie na rozwój wydarzeń 😉
Hej 😊 u mnie 28dc czekam na @ żeby móc zacząć pierwszy od września cykl starań. Powinna być dzisiaj albo jutro, ale zauważyłam, ze zazwyczaj jest tak, ze zaczyna świrować jak tylko pomyśle żeby zacząć starać się. Także jestem gotowa na wszystko 😆 a o dziwo dzisiaj czuje się bardzo dobrze, jakbym w ogóle miała @ nie dostać wiec podejrzewam ze weźmie mnie z zaskoczenia 😂 Miłego dnia ! 💚
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Testuje ktoś dzisiaj? U mnie dziś 26 dzień cyklu, czekam spokojnie na rozwój wydarzeń 😉
U mnie dzisiaj 27dc i jest mi tak niedobrze, że gdyby nie to, że tak mam przed każdym okresem to uznałabym, że to mdłości ciążowe 🤣. Także sądząc po samopoczuciu nie nastawiam się na sukces w tym cyklu 😉.
 
U mnie dzisiaj 27dc i jest mi tak niedobrze, że gdyby nie to, że tak mam przed każdym okresem to uznałabym, że to mdłości ciążowe 🤣. Także sądząc po samopoczuciu nie nastawiam się na sukces w tym cyklu 😉.
Mnie tez od wczoraj okropnie mdli. Siedze w pracy przy otwartym oknie, nawet usiadlam do innego biurka zeby byc blizej okna 🤣. Ale nie wkrecam sobie nic, po prostu okres sie zbliza wiec zle samopoczucie to norma i jeszcze mam ogrom stresu ostatnio a to tez na mnie tak negatywnie dziala.
 
@Milka96 ja właśnie w polarze przy otwartym oknie pracuje przez to ;D. Także łączę się w bólu. U mnie to jest norma przed okresem. To jest swoją drogą zabawne jak objawy PMS pokrywają się z objawami ciąży 🤣.
 
Zawsze przed miesiączką plamie. Jeden cykl delikatne brazowe plamienia, a w tym miesiacu mialam az 2 dni plamienia tak jak zawsze i 2 dni podchodzace do "czarnawego" koloru i po 5 dniu sie rozkręciła @. Według ginekologa to jest w porządku, hm.

Mój stary gin tez mówił ze taka moja uroda, plamilam około tydzień przed @, z cyklu na cykl coraz prędzej, w chwili gdy zmieniałam ginekologa plamilam już od 1dpo przez cała fazę lutealna. Nie rozumiem jak mogą twierdzić ze coś takiego jest normalne, bo nie jesteś.
 
U mnie dzisiaj 27dc i jest mi tak niedobrze, że gdyby nie to, że tak mam przed każdym okresem to uznałabym, że to mdłości ciążowe 🤣. Także sądząc po samopoczuciu nie nastawiam się na sukces w tym cyklu 😉.
U mnie za dużo się nie dzieje, trochę podbrzusze ciągnie i jajnik lewy kuje, jakąś tam nadzieję mam bo seks był w dni płodne, więc szansa jest 😉 kiedy planujesz testować?
 
reklama
@Gryfin 11 marca. Jutro teoretycznie jest przewidywany termin miesiączki to poczekam :). Generalnie też działaliśmy w dni płodne i w sumie przez cały cykl regularnie więc teoretycznie mogło się udać :).
 
Do góry