reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jak się czujesz? Udalo Ci się, czy ingerowali?
Czuję się bardzo dobrze, miło że pytasz. Niestety trzeba było łyżeczkować(liczyłam się z tym). Ale może dzięki temu, że mało co zostało w macicy, to teraz praktycznie nie krwawię. A Ty też już doszłaś do siebie? Mam kontrolę za mc. Od razu umówiłam się na cytologię 😉
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a tak z ciekawości - ile macie lat i dla których z Was to będzie pierwszą ciąża? 🙂
31 lat i czekam żeby się wstrzelić w 3 ciążę:)
Generalnie oba razy to bylo dokładnie 1 cykl starań i gotowe, jakaś maciorka rozpłodowa jestem, ale tak strasznie lubię te emocje, że posiedzę tu z Wami nim powiem: ok, teraz robimy;)

Moj maz dzis znów mnie nagabywał żeby już robić, ale ja chcę w końcu mieć noworodzia na lato, a nie pchać te biedne maluchy w te wszystkie kombinezony i spiwory (jedno dziecko padziernik, drugie grudzień)🙈
 
31 lat i czekam żeby się wstrzelić w 3 ciążę:)
Generalnie oba razy to bylo dokładnie 1 cykl starań i gotowe, jakaś maciorka rozpłodowa jestem, ale tak strasznie lubię te emocje, że posiedzę tu z Wami nim powiem: ok, teraz robimy;)

Moj maz dzis znów mnie nagabywał żeby już robić, ale ja chcę w końcu mieć noworodzia na lato, a nie pchać te biedne maluchy w te wszystkie kombinezony i spiwory (jedno dziecko padziernik, drugie grudzień)🙈
„oba razy!”🤦‍♀️
Sorry za tego potwora🙈🤪
 
Czuję się bardzo dobrze, miło że pytasz. Niestety trzeba było łyżeczkować(liczyłam się z tym). Ale może dzięki temu, że mało co zostało w macicy, to teraz praktycznie nie krwawię. A Ty też już doszłaś do siebie? Mam kontrolę za mc. Od razu umówiłam się na cytologię 😉
Tak, mnie już nosi. Najgorsze to czekanie na wyniki. W pon spróbuje zadzwonić może już coś będzie. Teraz grzecznie czekam na pierwszą @
 
reklama
31 lat i czekam żeby się wstrzelić w 3 ciążę:)
Generalnie oba razy to bylo dokładnie 1 cykl starań i gotowe, jakaś maciorka rozpłodowa jestem, ale tak strasznie lubię te emocje, że posiedzę tu z Wami nim powiem: ok, teraz robimy;)

Moj maz dzis znów mnie nagabywał żeby już robić, ale ja chcę w końcu mieć noworodzia na lato, a nie pchać te biedne maluchy w te wszystkie kombinezony i spiwory (jedno dziecko padziernik, drugie grudzień)🙈
Xd też bym chciała i w tej ciąży ustrzelić odrazu. Haha córka zw stycznia. Noworodek w kombinezonie to Pikuś przy niemowlęciu nudyscie które nagle na zimę w coś ubierają na spacery.
 
Do góry