reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jedyne jakie mogę polecić [emoji6]
Ja biorę proovulin , koenzym Q10, tran w kapsułkach, kurkumine z piperyną, i zestaw witamin dla kobiet w 1 kapsułce, no i w pierwszej fazie olej z wiesiolka po 3 kapsułki, teraz biorę jeszcze dupfaston do 26 stycznia wtedy mam zrobić bete i jak nie będzie bombelka to odstawić i czekać na @, no chyba że sama wcześniej przyjedzie to wtedy od razu odstawić
 
reklama
Powiedz że planujesz 5raczki [emoji6][emoji57] ja mam metodę że na głupie pytania głupie odpowiedzi [emoji85]
Chociaż jakbym sobie to wygadała, to załamała bym się [emoji23][emoji23]
Przy tych staraniach mam paniczny lek że trafi się ciąża bliźniacza albo jeszcze więcej [emoji44]
A mi od zawsze marzą się trojaczki;)
 
Czy Dupek może spowodować plamienie? Jestem tydzień po owulacji A dziś wieczorem miałam taki dziwnie brunatny papier po sikaniu(i nie 2 nie było;)proszę o odpowiedz
 
Dziewczyny bierze któraś z was omega 3 6 9? W jakiej postaci? Nie jem ryb, suplementy są dla mnie za duże do połknięcia. Wiem że ważne są w planowaniu i w ciąży ale nie wiem w czym prócz ryb znaleźć. Olej lniany omega 3 a omega 6 i 9?

Ja łykam właśnie kapsułki. Szukalas może w postacią po prostu oleju? Żeby sobie łykać łyżeczkę czy dodać do jedzenia?
 
Poważnie? Tylko czy w razie ciąży można pić olej z wiesiołka 🙈 czytałam na forum że dziewczyny piją ale tylko do owulacji bo później w razie ciąży nie można. Czy coś pomieszałam?
Chyba w ciąży wiesiołka nie można, ale ręki nie utnę. Nie wnikałam jeszcze co można w ciąży a czego nie bo jeszcze w nią nie zaszłam 😀 ale póki trwają starania to z tego co wiem właśnie olej z wiesiołka i lniany zapewniają 3 6 9, tak gdzieś mi się obiło o oczy i się tego stosuje 🙂
 
reklama
Do góry