reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
.
Poważnie? Tylko czy w razie ciąży można pić olej z wiesiołka 🙈 czytałam na forum że dziewczyny piją ale tylko do owulacji bo później w razie ciąży nie można. Czy coś pomieszałam?
Nie powinno się łykać wiesiołek po owu, bo może powodować skurcze macicy i doprowadzić do poronienia. Co do suplementacji to najlepiej w jedzeniu dostarczać. Wystarcza 2 łyżki oliwy, łyżkę oleju slonecznikowego i tran łykać jak nie lubisz ryb ( jak ryby wchodza w gre to 2 razy w tyg wystarczy dostarczyć) . I to już wystarczy w 100%. Branie suplementów tak naprawdę wzbogaca mocz 😁 bo przyswajalność jest słaba 😉
 
Bardzo polecam firmę Solgar, sprawdzone suplementy, z wiadomych źródeł. W ich asortymencie znalazłam coś takiego, wygląda dobrze. 🙂

A teraz uciekam spać. 😘
 

Załączniki

  • B746CB0B-313E-4507-B382-C7D12EC139B0.jpeg
    B746CB0B-313E-4507-B382-C7D12EC139B0.jpeg
    167,9 KB · Wyświetleń: 59
W tym roku skończę 31 lat :) mam już półtoraroczną córeczkę - udało się zajść w ciążę w 1 cs. Karmiłam ponad rok piersią dlatego cykl dopiero się „normuje”. Zaczęliśmy się starać w grudniu, ginekolog dał nam zielone światło (jestem po cesarskim cięciu i monitorowaliśmy bliznę) jednak w tym cyklu już staranniej :) dzisiaj jestem w 28 dniu cyklu, @ ma przyjść w okolicach czwartku. Trochę u mnie słabo z cierpliwością... ale postanowiłam, że test zrobię dopiero kiedy @ będzie się spóźniać. Jeśli w tym cyklu się nie uda, zaczynam przygodę z mierzeniem temperatur :) a coś tak czuję, że nie będzie tak pięknie i łatwo jak za pierwszym razem... jednak podchodzę do tematu starań z dużą dozą pokory...
u mnie córka w 1cs a o druga dzidzie staramy się od 2 lat :( jutro testuje..
 
Też mi się wydaje, że nie musisz odstawiać.
Inozytol działa podobno korzystnie na gospodarkę węglowodanową i może Ci się sytuacja poprawiła niż w przypadku nie stosowania, ale podeszłabym do tego na spokojnie i zostawiła. Zwłaszcza że po 3 dniach raczej ten efekt zażywania nie zniknie.
Po prostu weź poranną dawkę po badaniu i tyle
 
U mnie 17dc 🙂 także mieliśmy pracowite kilka dni. Tym razem owulacja z prawego jajnika (w prawym mam gorszy przepływ ale podobno przy hsg trochę się poprawiło 🤷), także nie pokładam wielkich nadziei 🙊
 
reklama
Do góry