reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny! Ja już po testowaniu i... Pierwszy raz od starań na teście ujrzałam bardzo bladziuchną kreskę 😱 Taką ledwo, ledwo i różową (zawsze taka biel jak śnieg za oknem) 😱 Na zdjeciach tego kompletnie nie widać... @ powinnam dostać w poniedziałek, chyba, ze trafił mi się cykl 26 dni (bo takie też mi się zdążają), to dzisiaj powinnam dostać... Polecę dziś chyba na betę... Zdjęcie podrzucam, ale czy coś zobaczycie to nie wiem... Staram się nie nakręcać 😝
Widac widać! Po cichu już gratuluję! ♥ Na ineternetach są kalkulatory przyrostu beta hcg więc jak wpiszesz dzisiejsza i poniedziałkową to Ci obliczy przyrost.
 
Cześć dziewczyny! Ja już po testowaniu i... Pierwszy raz od starań na teście ujrzałam bardzo bladziuchną kreskę 😱 Taką ledwo, ledwo i różową (zawsze taka biel jak śnieg za oknem) 😱 Na zdjeciach tego kompletnie nie widać... @ powinnam dostać w poniedziałek, chyba, ze trafił mi się cykl 26 dni (bo takie też mi się zdążają), to dzisiaj powinnam dostać... Polecę dziś chyba na betę... Zdjęcie podrzucam, ale czy coś zobaczycie to nie wiem... Staram się nie nakręcać 😝

Gratulacje :) Ja miałam taką kreskę w czwartek i beta 25 :)
 
Cześć dziewczyny, ostatnio trochę tu przycichło, mam nadzieję, ze większość pouciekala na wątki mamusiowe ;)
ja wyhodowałam sobie bardzo ładny, pojedynczy pecherzyk 1,9cm w 11dc, nawet pani doktor się ucieszyła, ze w końcu to wyglada jak powinno :) dziś o 20 podaję ovitrelle i niech się dzieje wola nieba :)

Dla mnie tez monitoringi są mega męczące bo do lekarza musze dojeżdżać 35km i tak kilka razy w m-cu 😔 ale wiem, ze bez tego nie da rady, trzeba zacisnąć zęby i robić co należy :) u mnie zaraz leci 32rż, ech.

@Tinulka no to miałaś wesoły wieczór :/ mam nadzieje, ze ani Tobie ani córce nic poważnego się nie stało.
Trochę przycichło, trochę dziewczyn poszło na konkurencyjny wątek i tak ciszej się zrobiło...To ładny pęcherzyk! Trzymam kciuki za owocne starania. Ja też chyba w trakcie intensywnych starań :D
Cześć dziewczyny! Ja już po testowaniu i... Pierwszy raz od starań na teście ujrzałam bardzo bladziuchną kreskę 😱 Taką ledwo, ledwo i różową (zawsze taka biel jak śnieg za oknem) 😱 Na zdjeciach tego kompletnie nie widać... @ powinnam dostać w poniedziałek, chyba, ze trafił mi się cykl 26 dni (bo takie też mi się zdążają), to dzisiaj powinnam dostać... Polecę dziś chyba na betę... Zdjęcie podrzucam, ale czy coś zobaczycie to nie wiem... Staram się nie nakręcać 😝
Oj widać, widać! Gratulacje! Mój pierwszy był podobny albo wgl jaśniejszy :)
Swoją drogą trochę kreseczek się tu ostatnio sypie! Oby to była magia grudnia... Rok temu też w grudniu się dowiedziałam... :) Kto w najbliższym czasie testuje?
 
Mam wynik już, coś się tam rusza 😂 W poniedziałek zrobię przyrost (akurat w dniu spodziewanej @)
 

Załączniki

  • 1e77497c-0d12-45b4-9962-50b2e7fbc5e3.jpg
    1e77497c-0d12-45b4-9962-50b2e7fbc5e3.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Hej dziewczynki 👋 wczorsj rano pojechałam do swojej pani doktor do szpitala bo ten ból w prawym jajniku nie dawał mi spokoju... Zrobiła mi usg które wskazało że misłam torbiel która pękła i mam nie duża ilość płynu w okolicy prawego jajnika co podobno niczym nie zagraża bo płyn się wchłonie ale oprócz tego widoczne było ciałko żółte ale krwotoczne 🤔 jak zapytałam co dalej, czy już po szansy w tym cyklu powiedziała że czekamy że nie wie czy będzie z tego ciąża. A ja się zastanawiam czy jeżeli ostania miesiączkę miałam 15 listopada teoretycznie owulacji 2 grudnia bo wtedy odczuwałam duży ból jajnika to czy już nie powinno być coś więcej niż ciałko żółte no i jeszcze jakieś podkrwione 🤔 co o tym myślicie?
 
Do góry