reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, u mnie dzisiaj 32dc, piersi i podbrzusze strasznie bolą jak na okres. Od tego cyklu zaczynam stymulacje Letrozole Bluefish, ktoś ma jakieś doświadczenia?
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2021-09-24-14-11-25-588_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-24-14-11-25-588_com.android.chrome.jpg
    134 KB · Wyświetleń: 50
Kochane jak u Was z humorem w momencie pojawienia się objawow przedmiesiączkowych? Macie jeszcze cień nadziei czy od razu spisujecie miesiąc na straty? ❤️❤️
Zależy. Ogólnie wczoraj miałam mieszany humor, wahania nastroju. I na wieczór złapałam doła. Bo już czułam tkliwość piersi. Okres powinnam dostać za 6 dni. Z reguły tak mam, że na kilka dni przed miesiączką mam ból piersi, ból podbrzusza, czasem coś na twarzy wyskoczy. Więc cóż.. Nadzieja jakaś jest, ale raczej się dołuje. Eh.
 
Hej, u mnie dzisiaj 32dc, piersi i podbrzusze strasznie bolą jak na okres. Od tego cyklu zaczynam stymulacje Letrozole Bluefish, ktoś ma jakieś doświadczenia?
Ja właśnie wczoraj wzięłam ostatnią piątą tabletkę. To pierwszy i według lekarza ostatni cykl z tym lekiem.
Przez ten czas czuje się słabo, mam bóle głowy, bóle żołądka, brak apetytu i ból mięśni.
 
reklama
Do góry