reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To chyba zapowiada się dłuższy cykl, bo zanim ten pęcherzyk pecherzyk urośnie urosnie to jeszcze pare dni trzeba. A w tym czasie i endo jest zupełnie w porządku jak na stan przed owu.

Edit: choć jak policzyłam to wcale nie musi być dłuższy [emoji16] jakby owu była za tydzień to wszystko w normie [emoji2368]
No właśnie gin powiedział, że endo zdecydowanie za małe i powinno być 10mm i zarodek nie ma się jak zagnieździć
 
reklama
Jak Ty jesteś tydzień przed owulacja to trudno żebyś miała endo 10 mm. Po owu powinno być chyba minimum 7 mm. PO owu.
Nie wiem czy decyzja o stymulacji wynikała tylko z badania usg, ale miałam badania m.in estrogenu w 3dc, 13dc i 22dc i stwierdził że estradiol jest zbyt niski żeby była ciąża. Powiedział, że niski estradiol to cienkie endo
 
Nie wiem czy decyzja o stymulacji wynikała tylko z badania usg, ale miałam badania m.in estrogenu w 3dc, 13dc i 22dc i stwierdził że estradiol jest zbyt niski żeby była ciąża. Powiedział, że niski estradiol to cienkie endo

Nie wiem jakie endo masz normalnie po owulacji. Może uznał, ze owulacje są za późno i chce je wspomóc [emoji6]
 
Hej, dawno mnie tu nie było, starałam się podczytywać, ale postów jest mnóstwo :) jestem w 14 dc (cykle 32-34) byłam rano na wizycie u nowego ginekologa, który zlecił mi mnóstwo badań. Zrobił mi dzisiaj usg i stwierdził, że zbyt cienkie endonetrium 5mm, jeden pęcherzyk dominujący 10mm. Mimo, że wyniki badań były w normie powiedział, że trzeba popracować nad estrogenem. Od nowego cyklu zaczynam stymulacje letrozolem.
Miałam pęcherzyk 14mm w 12 dniu cyklu, endo 7mm, ginekolog powiedział, że wszystko spoko, do owulacji się jeszcze podtuczy przez te 3 dni a samo 7mm w dniu owulacji też by wystarczyło.
 
Dziewczyny ile płacicie za monitoring owulacji na miesiąc? Jakoś tak średnio? Czy 300 zł to dużo/mało? Czy zwykle biorą jak za normalna wizytę x3 np.? Ale wtedy to wyszłoby ok. 700 zł, całkiem sporo:)
Ja placilam 300zl za monitoring miesięcznie. I to nie jest tak , ze placisz za kazda wizyte monitoringu tylko za caly cykl 300zl ;)
Bez względu na to czy mialam 4 wizyty cz 6, placilam 300zl ;) plus oczywiscie recepty ale to wiadomo ;)
 
Albo masz niskie stężenie LH😊 ja miałam monitorowane cykle i używałam też tych testów z ciekawości i wychodziła blada kreska bardzo często mimo, że owulacja lada chwila miala nastąpić 🙂
A to widzisz nie wiem, ja teraz zrobiłam test właśnie ten z Rossmanna i z domowego laboratorium oba wyszły pozytywne, a zrobilam ten co mi nie wychodziły z horien medical i dalej nie wyszedł, więc u mnie to chyba jednak trefna partia.
 
reklama
Do góry