reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
przyszły mi już wyniki większości hormonów i okazuje się, że te suplementy, które biorę i wydaje na nie fortunę faktycznie coś działają prawie wszystkie wyniki mi się unormowały DHEA-SO4 zawsze miałam ponad 2 razy podniesione teraz w normie, LH zawsze koło 13 teraz 7 i stosunek LH:FSH się poprawił, testosteron zawsze miałam powyżej normy teraz idealnie w normie. Tylko TSH nadal trochę za bardzo zbite, ale to kwestia letroxu i prolaktyna wyzerowana, ale lepiej jak jest wyzerowana niż za wysoka podobno 😊
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, u mnie do okresu został jakiś tydzień ale zapisałam się na czwartek do gin bo coś mi nie pasuje i się zastanawiam, czy się jakaś infekcja nie przyplątala do mnie. Chciałabym dodatkowo zrobić wymaz na chlamydie, mycoplasme i ureaplasme.
 
A mnie @ wkurza, że nie chce przyjść. Kręgosłup boli, cycki bolą, brzuch boli, nastrój wkurwienno-depresyjny jest. Więc mogła by już przyjść, żeby mieć to z głowy.
 
Ostatnia edycja:
Uff przyszły mi już wyniki większości hormonów i okazuje się, że te suplementy, które biorę i wydaje na nie fortunę faktycznie coś działają prawie wszystkie wyniki mi się unormowały DHEA-SO4 zawsze miałam ponad 2 razy podniesione teraz w normie, LH zawsze koło 13 teraz 7 i stosunek LH:FSH się poprawił, testosteron zawsze miałam powyżej normy teraz idealnie w normie. Tylko TSH nadal trochę za bardzo zbite, ale to kwestia letroxu i prolaktyna wyzerowana, ale lepiej jak jest wyzerowana niż za wysoka podobno 😊
A przypomnisz jakie suplementy bierzesz? Ja miałam podwyższona prolaktyne mierzona w rytmie całego dnia w ciągu dnia 17 a w nocy i nad ranem 27 i stosuje bromergon juz 3cykl z czego wyrównał mi cykl do 26 dni. A z hormonów to walcze troche z anty tpo i anty tg i testosteronem reszta okej.
 
A przypomnisz jakie suplementy bierzesz? Ja miałam podwyższona prolaktyne mierzona w rytmie całego dnia w ciągu dnia 17 a w nocy i nad ranem 27 i stosuje bromergon juz 3cykl z czego wyrównał mi cykl do 26 dni. A z hormonów to walcze troche z anty tpo i anty tg i testosteronem reszta okej.
Ja też miałam badaną prolaktyne i inne hormony dobowo i mi wychodziła bardzo wysoka powyżej 90 ja biorę dostinex raz na 2 tyg, a jeśli chodzi o suplementy to biorę Pregna Start, Ovarin, Miovalia Nac (3-7dc), ForMeds Prenacaps DHA i Koenzym Q10 + wit E, ale ja to wszystko biorę po odpowiednim przebadaniu wiem co mogę czego nie powinnam, żeby polepszyć, a nie pogorszyć bez tego lepiej nic nie brać 😊
 
Ja też miałam badaną prolaktyne i inne hormony dobowo i mi wychodziła bardzo wysoka powyżej 90 ja biorę dostinex raz na 2 tyg, a jeśli chodzi o suplementy to biorę Pregna Start, Ovarin, Miovalia Nac (3-7dc), ForMeds Prenacaps DHA i Koenzym Q10 + wit E, ale ja to wszystko biorę po odpowiednim przebadaniu wiem co mogę czego nie powinnam, żeby polepszyć, a nie pogorszyć bez tego lepiej nic nie brać 😊
Ja ogólnie mam zapalenie tarczycy i guzka ale nic do leczenia farmakologicznie tylko co pół roku sprawdzać. Tsh I ft3 ft4 wszystko w normie jednie ten anty tpo I anty tg skacze i testosteron. Gin mi też polecił ovarin a wcześniej endo suplementowac też hashimaforte . Ale teraz każdy nic nie brać I nie wiem co robić.. a bromergon mam że szpitala bo leżałam w Kutnie na obserwacji zbadaniu hormonów I wyszla hiperprolaktynemia tyle że bez większych obajwow tj wycieków z piersi itp. I tylko ten bromergon pół tabletki na noc i skończę niedługo. A przestać brać jak test pozytywny ale chyba się nie zanosi skoro przytulaski co chwilę a cykl 26 dni co miesiąc... ręce opadaja😔
 
reklama
Do góry