reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny to.moj test z dzisiaj. W poniedzialek planowana miesiaczka, ale przy podcieraniu zauwazylam sluz zabarwiiny krwia ;( czy to oznacza ze juz niz z tego nie bedzie ??? :((( ogromnie mna wstrzasnelo a moze ktoraa miala takie plamienie na okres lekkie I potem bylo Ok? Do lekarza ide we wtrek dopiero :(((
Ohh ten sierpień to jakiś wysyp ! ❤️Tak się cieszę 😍 . Nie stresuj się , byle do wtorku ✊ . Ciekawa jestem ile jeszcze takich cudownych wiadomości będzie w następnych dniach, oby jak najwiecej . Czekamy na następna ! ❤️✊🥰🤗
 
Hej, trochę was podczytuje, dużo się u was tutaj dzieje, gratylacje dla wszystkich, który się udało, tak miło popatrzeć na Wasze wyniki bety i pozytywne testy :)
Ja tu kibluje w sumie od początku tego forum a nawet i ciut dłużej, tez pcos i io, do tego jedno poronienie w tym roku i ogółem 3 lata starań w tym roku pyknie 🤷🏼‍♀️ starań jak starań, na początku bez żadnych zabezpieczeń, pozniei się okazało że mam pcos to brałam anty z 3, 4 miesiące i później odstawilam gdzies w 2019/2020 i nowy gin od grudnia 2020 :)
 
Hej, ja dziś mam dzień dla siebie, bo mąż wyjeżdża na weekend. Akurat zdążyliśmy podziałać, bo dziś 2dpo i mam nadzieję, że owocnie [emoji1696]
Upieklam już rano chleb z czarnuszką. Planuję trochę popracować przy komputerze, a później domowe SPA, relaks z kotami i odpoczynek [emoji846]

Miłego dnia [emoji255]
 
Ohh ten sierpień to jakiś wysyp ! [emoji3590]Tak się cieszę [emoji7] . Nie stresuj się , byle do wtorku [emoji110] . Ciekawa jestem ile jeszcze takich cudownych wiadomości będzie w następnych dniach, oby jak najwiecej . Czekamy na następna ! [emoji3590][emoji110][emoji3059][emoji847]
A może taka cudowna wiadomość będzie od ciebie niedługo [emoji1696]
 
Dziewczyny dzwonilam do lekarza tutaj wytlumaczylqm co I jak. Powiedzieli ze nic nie zrobia trzeba czekac (to jest wlasnid cudowna slozba zdrowia w uk) nie zrobia mi ani testu krwi , ani nie dadza nic na podtrzymanie. Kazali mi czekac do środy na rozwój wydarzeń;((( jak ja mam się nie załamywać teraz ?
 
Dziewczyny dzwonilam do lekarza tutaj wytlumaczylqm co I jak. Powiedzieli ze nic nie zrobia trzeba czekac (to jest wlasnid cudowna slozba zdrowia w uk) nie zrobia mi ani testu krwi , ani nie dadza nic na podtrzymanie. Kazali mi czekac do środy na rozwój wydarzeń;((( jak ja mam się nie załamywać teraz ?

Straszne...
 
reklama
Do góry