reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A czy któraś z Dziewczyn testujących w przyszłym tygodniu ma jakiekolwiek objawy?😊 Pytam z czystej ciekawości, bo jestem w podobnym dc, jednak u mnie zupełnie nic, ani temp, ani piersi, ani kłucie jajnika- to wyłapałam z Waszych wcześniejszych postów
U mnie 20 dzień cyklu. Mam mnóstwo ciążowych objawów, ale po clo, ovitrelle i dupce więc to się nie liczy ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny, któraś z Was słyszała o kubeczkach menstruacyjnych, że mogą pomóc? Że przytrzymują więcej nasienia i dłużej w pochwie i wtedy może się udać? Jest nawet taki soaecjany, można kupić, wlansie do tego celu , czytałam też inne forum gdzie dziewczyny dobrze się o tym wypowiadały. Byłam w szoku, ale może coś w tym jest. Zastanawiam się czy nie kupić takiego specjalnego, gdzieś mam w zakładkach sklep z tym.
 
A czy któraś z Dziewczyn testujących w przyszłym tygodniu ma jakiekolwiek objawy?😊 Pytam z czystej ciekawości, bo jestem w podobnym dc, jednak u mnie zupełnie nic, ani temp, ani piersi, ani kłucie jajnika- to wyłapałam z Waszych wcześniejszych postów
U mnie ani pół objawu. Zwykle po owu czuje piersi tym razem nic.
 
Hej Dziewczyny, któraś z Was słyszała o kubeczkach menstruacyjnych, że mogą pomóc? Że przytrzymują więcej nasienia i dłużej w pochwie i wtedy może się udać? Jest nawet taki soaecjany, można kupić, wlansie do tego celu , czytałam też inne forum gdzie dziewczyny dobrze się o tym wypowiadały. Byłam w szoku, ale może coś w tym jest. Zastanawiam się czy nie kupić takiego specjalnego, gdzieś mam w zakładkach sklep z tym.
HEj :) nie słyszałam o tym wczesniej, ale zaczełam czytać i faktycznie opinie są dobre.
 
Hej Dziewczyny, któraś z Was słyszała o kubeczkach menstruacyjnych, że mogą pomóc? Że przytrzymują więcej nasienia i dłużej w pochwie i wtedy może się udać? Jest nawet taki soaecjany, można kupić, wlansie do tego celu , czytałam też inne forum gdzie dziewczyny dobrze się o tym wypowiadały. Byłam w szoku, ale może coś w tym jest. Zastanawiam się czy nie kupić takiego specjalnego, gdzieś mam w zakładkach sklep z tym.
Nie słyszałam ale brzmi jak prosta droga do infekcji intymnych, bo sperma ma inne ph niż środowisko pochwy i utrzymywanie jej tam sztucznie dłużej aż się prosi ;). Są dziewczyny, które wieczorem po stosunku usną bez wizyty w toalecie i to skutkuje infekcją.
 
Nie słyszałam ale brzmi jak prosta droga do infekcji intymnych, bo sperma ma inne ph niż środowisko pochwy i utrzymywanie jej tam sztucznie dłużej aż się prosi ;). Są dziewczyny, które wieczorem po stosunku usną bez wizyty w toalecie i to skutkuje infekcją.
Oj mi też czasem się zdarzyło zasnąć po bez wizyty w toalecie i nie miałam infekcji.
Ja tam zamierzam przetestować ta metoda, nawet jak mam mieć infekcje, jeśli to miałoby pomoc😉 z resztą nikt nie karze trzymać kubeczka całą noc, tylko tak jak przy okresie, dziewczyny przecież też stosują do okresu, tak samo jak tampony, też się robią infekcje od tego.
Z resztą jeden gin ogólnie mówi, że te infekcje, to są i ich nie ma, nie da się tak zawsze utrzymać odpowiedniej biocenozy tam, bo to ma wpływ dużo czynników na to. Z reszta nasze babki, nie chodziły po ginekologach z infekcjami, zawsze mnie to zastanawia jak to było, że wtedy było ok, a teraz taki szal wokoło tego🤔
 
HEj :) nie słyszałam o tym wczesniej, ale zaczełam czytać i faktycznie opinie są dobre.
Część mojej pracy (ta znienawidzona) polega na pisaniu takich "opinii" różnym firmom więc przestrzegam Was, żeby się nimi nie sugerować. Chyba, że są to opinie np. z takiego forum, gdzie macie pewność, że nie pisała tego wynajęta firma.
 
Część mojej pracy (ta znienawidzona) polega na pisaniu takich "opinii" różnym firmom więc przestrzegam Was, żeby się nimi nie sugerować. Chyba, że są to opinie np. z takiego forum, gdzie macie pewność, że nie pisała tego wynajęta firma.
Tak, forum gdzie dziewczyny pisza, takie jak tutaj forum, gdzie tez sie staraja, opinie to ja wiem, ze nawet nie ma co tego czytac, bo tam sciema leci. Ale zaraz dam linka Link do: Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️ - Starając się - ogólne - Forum OvuFriend
 
reklama
Ciekawe :confused:
Po stosunku wkłada się zwykły kubeczek menstruacyjny? Tak w praktyce, to chyba ciężko tak na leżąco to zrobić :unsure::oo:
Ja nie mam pojecia szczerze mowiac, bo nigdy ich nie stosowalam, ale mam zamiar przetestowac przy najblizszej okazji :)
Link do: Kubeczek FERTI·LILY | FERTI·LILY
tu jest taki specjalny do staran, wiem ze na tych opiniach tutaj nie ma co sie opierac, no ale ja zamierzam skorzystac,. Wrzucialm, bo moze ktoras z Was probowala albo chcialaby sprobowac. Ja to nawet nie wiem jak sie zaklada taki kubeczek, ja nawet tamponow nie stosuje...
Wyswietlila mi sie reklama tego wczoraj i tak weszlam z ciekawosci, potem na tamto forum poczytac, bo tez czasem czytac co tam te dziewczyny pisza.
 
Do góry