reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jestem już po wizycie. Lekarz powiedział że nie ma żadnego polipa i nie wie co widziała ta pani doktor w szpitalu bo jeżeli Poli by był to on by go widział teraz na usg. Opowiedziałam mu całą sytuację z Inseminacja, przeprosił mnie za tą żenująca sytuację i powiedział że wgl ona nie powinna mieć miejsca.Na następną Inseminacje Umówi mi osobiście do innego lekarza żebym została potraktowana tak jak powinnam. Także zaczynam kolejny cykl stymulacji do Inseminacji. Od niedzieli zastrzyki kolejna wizyta we wtorek.
Jak zapytałam co ta pani doktor wiedziała w szpitalu na usg to powiedział że oni mają strasznie stary sprzęt i on jak tam pracował to też różne rzeczy widział😅 Zapytał o wypis ze szpitala którego oczywiście nie dostałam był zły, bo na wypisie który powinnam dostać powinny być bardzo ważne informacje, których on potrzebował.
Także takie Cyrki. W Każdym razie Zaczynam nowy cykl i drugą Inseminacje🤞🏼🤞🏼
Mówiłam, że coś z tą babką ewidentnie było nie tak.
Ale nowy cykl, nowa nadzieja i tym razem będzie na pewno lepiej.
 
reklama
Jestem już po wizycie. Lekarz powiedział że nie ma żadnego polipa i nie wie co widziała ta pani doktor w szpitalu bo jeżeli Poli by był to on by go widział teraz na usg. Opowiedziałam mu całą sytuację z Inseminacja, przeprosił mnie za tą żenująca sytuację i powiedział że wgl ona nie powinna mieć miejsca.Na następną Inseminacje Umówi mi osobiście do innego lekarza żebym została potraktowana tak jak powinnam. Także zaczynam kolejny cykl stymulacji do Inseminacji. Od niedzieli zastrzyki kolejna wizyta we wtorek.
Jak zapytałam co ta pani doktor wiedziała w szpitalu na usg to powiedział że oni mają strasznie stary sprzęt i on jak tam pracował to też różne rzeczy widział😅 Zapytał o wypis ze szpitala którego oczywiście nie dostałam był zły, bo na wypisie który powinnam dostać powinny być bardzo ważne informacje, których on potrzebował.
Także takie Cyrki. W Każdym razie Zaczynam nowy cykl i drugą Inseminacje🤞🏼🤞🏼
mam nadzieję, że składasz na nią jakaś skargę? Cieszę się, że wszystko jest w porządku, czekałam na znak od ciebie ;)
 
Dziewczyny, widać coś, czy mam omamy?
 

Załączniki

  • 20210730_110307.jpg
    20210730_110307.jpg
    320,3 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Do góry