reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Clo nic nie pomogło. Teraz duphaston na wywołanie okresu i później od pierwszego dnia krwawienia mam brać aromek. Czy aromek którejś pomógł jeśli clo nie działało?
Nie byłam na clo, ale w poprzednich cyklach nie miałam pęcherzyka dominującego w ogóle, na pierwszym cyklu aromka piękny pęcherzyk :) ja jestem bardzo zadowolona, żadnych skutków ubocznych w moim przypadku.
 
@Qruszon to ten pakiet?
Screenshot_20210727_161955.jpg
 
Tak to ten pakiet. Bardzo mi rozjaśnił sprawę. Polecam, dowiedziałam się również tu na forum od jednej z dziewczyn po poronieniu. Poczytaj sobie o tych mutacjach na co maja wpływ. Mając te wyniki to konkrety. Ja akurat próbkę wysyłałam drugi raz, ponieważ mało materiały genetycznego było. Mimo to polecam, w laboratorium pracują cudowne i sympatyczne osoby
 
Bo raczej nie mam. Myślę, że 2 msc to raczej nie problem. Choć dla mnie to już było za długo.
Nie mówiłam o obecnych staraniach, bo starałaś się od kwietnia czyli 3 miesiące a to nie jest długo. Mówię o staraniach kilka lat temu. Pisałaś, że zachodziłaś w ciąże za pierwszym razem, a jak się okazuje było inaczej, miałaś jakieś problemy, więc nie rozumiem po co kłamiesz. To nie jest miejsce na wyścigi kto pierwszy ten lepszy.
720516B4-D847-4558-8814-58C58AD2B648.jpeg
 
Niektórzy muszą się dowartościować dokopując innym [emoji2296]
Napisze, że stara się 2 cykle i już ciąża to będzie się czuła lepsza od tych co starają się latami, a później na innych wątkach będzie wyrzygiwać jak to nam się nie udaje i nie umiemy zrobić dziecka, a ona ledwo z męża zeszła i już [emoji2368]
Było tu takich już dziesiątki [emoji23]
Nie mówiłam o obecnych staraniach, bo starałaś się od kwietnia czyli 3 miesiące a to nie jest długo. Mówię o staraniach kilka lat temu. Pisałaś, że zachodziłaś w ciąże za pierwszym razem, a jak się okazuje było inaczej, miałaś jakieś problemy, więc nie rozumiem po co kłamiesz. To nie jest miejsce na wyścigi kto pierwszy ten lepszy.
Zobacz załącznik 1298755
 
reklama
Do góry