reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Swoją drogą moja temperatura ciekawie skacze (linia niebieska, pomarańczowa to test lh).
 

Załączniki

  • IMG_20210720_095411.jpg
    IMG_20210720_095411.jpg
    130,6 KB · Wyświetleń: 50
Tylko nie chodzi o to, że nam nie wyszło, tylko mówiłam mu od wczoraj, że w poniedziałek wieczorem musimy podziałać. Robiłam to w formie żartu, on to podlapal i było całkiem miło. Nawet popołudniu rzucał aluzje, więc napięcie rosło. A przyszło co do czego, to najpierw przed przyjściem do łóżka siedział pół godziny w łazience, a jak po wyjściu zobaczył, że nie śpię, poszedł do drugiego pokoju. Jak w końcu przyszedł i spytałam, czemu tak późno, powiedział, że się zasiedział na telefonie. Tak jakby unikał.

I wiecie, mogłam może wziąć sprawy w swoje ręce, ale wczoraj poczułam , że to mi jednak bardziej zależy, a może nie tyle bardziej co w ogóle. Poczułam się jak jakaś desperatka.

Przytulił,ja potem długo nie mogłam spać, ale myślałam, że może jednak rano...

Myślę, czy cykl przepadł. Rano temperatura się nie zmieniła, a chyba po owulacji powinna podskoczyć? Skoczy również, jeśli do pęknięcia pęcherzyka nie dojdzie?
Ostatnio miałam podobna sytuację, nawet tu o tym pisałam, tyle, że mój mąż mówi, że chce drugie dziecko, ale ja za bardzo naciskam. A ja i tak robię testy nie mówiąc mu o nich, nie wspominam, że to w ten dzień musimy próbować tylko staram się sama zainicjować zbliżenie i pomimo tego, że staram się jak najmniej go w to "wtajemniczać" to on czuję presje... To się pytam co ja mam w takim razie jeszcze zrobić, żeby nie czuł? Przecież to jest jeden dzień w miesiącu gdy się może udać, mam łaskawie czekać kiedy akurat mu się zechce w ten dzień? Tak to można się starać i starać...
Od kiedy to faceci są tacy wrażliwi na tym punkcie?
 
Ja dzisiaj za to ostatni dzień w Grecji, dzisiaj w nocy wylot. Cykle miałam zazwyczaj 41 dni, w zeszłym miesiącu 31. Rano byłam w toalecie i zobaczyłam różowo czerwoną plamę. Mam 25 dzień cyklu, a w niedziele, 9 dni temu pozytywny test owu. Przy biochemicznej w kwietniu plamienia implantacyjne były brazowe, nie takie krwiste. Od dwóch dni boli mnie brzuch.

Czyli ten miesiąc na straty, więc w sierpniu pójdę do gina na pierwszy monitoring...
 
reklama
Ja dzisiaj za to ostatni dzień w Grecji, dzisiaj w nocy wylot. Cykle miałam zazwyczaj 41 dni, w zeszłym miesiącu 31. Rano byłam w toalecie i zobaczyłam różowo czerwoną plamę. Mam 25 dzień cyklu, a w niedziele, 9 dni temu pozytywny test owu. Przy biochemicznej w kwietniu plamienia implantacyjne były brazowe, nie takie krwiste. Od dwóch dni boli mnie brzuch.

Czyli ten miesiąc na straty, więc w sierpniu pójdę do gina na pierwszy monitoring...
Ale implantacyjne mogą być rozowo-czerwone więc może jest jeszcze szansa ☺️ ja miałam właśnie takie "krwiste" myślałam że to okres tyle że dziwnie krótkie było i mało obfite i dlatego zrobiłam test po 4 dniach i był pozytyw 🙂
 
Do góry