reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

No właśnie ona cierpi, że jest sama. Nie może nikogo poznać, ale ma też swoje standardy i wymagania, ale jest jej złe że jest sama i chciałaby bardzo kogoś poznać. I ja się tak pocieszam,że chociaż nie jestem sama i mam super chłopa. Tylko tak bardzo chciałabym mu dać dziecko, o którym też bardzo marzy i to jest najgorsze dla mnie. Że wiem że on cierpi i to raczej z mojej winy. Jego wyniki są ok.
My oboje mamy dobre wyniki 🙂 teraz powinnam być pełna nadziei, bo to pierwszy cykl po hsg (termin @ 3.01) a ja mam ochotę płakać, bo już nie wierzę. Zastanawiam się powoli jak przeorganizować życie i plany, bo te sprzed 1,5 roku w sumie przestają mieć sens i stoimy w miejscu, bo wszystko było dostosowane do mojej ciąży i dziecka. Może nie jest nam pisane...sama nie wiem... Ale chyba powoli zaczynam się z tym godzić.
 
reklama
My oboje mamy dobre wyniki 🙂 teraz powinnam być pełna nadziei, bo to pierwszy cykl po hsg (termin @ 3.01) a ja mam ochotę płakać, bo już nie wierzę. Zastanawiam się powoli jak przeorganizować życie i plany, bo te sprzed 1,5 roku w sumie przestają mieć sens i stoimy w miejscu, bo wszystko było dostosowane do mojej ciąży i dziecka. Może nie jest nam pisane...sama nie wiem... Ale chyba powoli zaczynam się z tym godzić.
Ja też mam takie poczucie, że stoimy w miejscu tyle czasu... Też powinnam zmienić podejście, ale strasznie ciężko. Zwłaszcza jak się ma poczucie, że do szczęścia brakuje tylko 👶
 
8kg 2-3miesieczne dziecko?[emoji1787] moja na równe 6 miesięcy miała 7300[emoji38] ciekawe, czy do 8kg sobie na 7 miesięcy [emoji16]
Ja mam psa, ale jest tak głupi i nierodzinny [emoji2957] Oczywiście go kocham, ale na pewno nie mam względem niego instynktu macierzyńskiego. Myślę, że łatwiej matkowac kochanemu psiakowi w typie labradora, który aż prosi o miłość.
Mam za to dwa koty - ragdolla i norweskiego leśnego - i im czesto matkuję. [emoji85] Noszę, lulam, przytulam [emoji23] Jeden waży 5.5 kg (to jak duży noworodek), a drugi 8 kg ponad (to taki 2-3 miesięczny niemowlak), więc fajnie się je chodzi i lula, jak dzidziusie, brzuszkami do góry. [emoji85] Facet tak samo je bierze, gada do nich i w ogóle. Rodzina kupuje im prezenty pod choinkę. Psiakowi oczywiście też. Też mówią na nich wnusia (pies) i wnuki (koty). [emoji23][emoji23]
Mamy córkę 5-letnią, ale jej się nie da tak lulać już [emoji23]

Śliczny ten Twój psiak! [emoji3590] Super, że trafił do Was w tak trudnym momencie. To na pewno nie byl przypadek. :)

Mój gruby serdel, tzn. moja kochana córeczka psia [emoji23] to taki jakby trochę długi corgi podpalany budową ciała. Waży to to 12 kg (powinna 10 [emoji85]) i niby małe, a też jest potykaczem (ekstra słowo, mega mi się podoba!!), bo gdzie się nie odwrócisz, to się potkniesz, bo zawsze to to pod nogi wlezie. [emoji23][emoji23]

Dziewczyny, przez Was [emoji23] mam teraz trzy aplikacje. I to jest jakieś szaleństwo! [emoji85][emoji23] Mierzę tylko temp. Testów jeszcze nie robiłam nigdy.
Mój Kalendarzyk mówi, że owulację miałam 22. grudnia (on w ogóle nie uwzględnia temp.) i @ dostanę 5. stycznia (wtedy współżyliśmy 1 dzień przed owu 21. grudnia, więc super).
Premom mówi, że owulację miałam 27. grudnia i @ dostanę 10. stycznia (co by mi było na rękę, bo wtedy dużo współżyliśmy haha! - 25. i 27. grudnia, więc by super pokryło).
Flo mówi, że owulację miałam 24. grudnia i @ dostanę 8. stycznia (to mi nie na rękę, bo wtedy współżyliśmy najbliżej 21. grudnia :/).
Jak wy sobie psychicznie radzicie z takim rozrzutem dat owulacji?! [emoji2957][emoji2957] Oczywiście nie mówię tu o tych, co robią testy i dokładnie wiedzą, kiedy miały owulację. Albo coś czują. Ja nie czuję zupełnie nic. [emoji2957] i stąd moje obawy, czy mam tą owu czy nie... Jak zachodziłam z córką w ciążę, to mega kuł mnie lewy jajnik i jakoś byłam spokojna. [emoji2368]
Ciekawe, kiedy @ rzeczywiście dostanę i która aplikacja się najmniej pomyli. [emoji2957]
 
8kg 2-3miesieczne dziecko?[emoji1787] moja na równe 6 miesięcy miała 7300[emoji38] ciekawe, czy do 8kg sobie na 7 miesięcy [emoji16]
To żart był 🤣 córka miała 8 kg na równo 4 miesiące. :) A 5.530 kg miała mając 7 i pół tygodnia. Czyli półtora miesiąca. :)
Na 8 miesięcy miała 11.200 kg. Potem trochę schudła i na rok miała 12.520 :)
Moja na rok miała 9kg, teraz ma 2,5 roku i ma 11,5.[emoji6] moja szwagierka urodziła chłopca i juz na wejściu miał 4100 a moja 2890... Każdy jest inny...
Moja córka miała 60 cm i 3.960 kg. Na bilansie dwulatka miała 13.800 kg. Potem dziecko już się wyciąga i jest szczupłe, mało przybiera. :) Na bilansie czterolatka miała 20.5 kg. Nie tyła w ogóle od tamtej pory, nawet schudła do 20 kg, a teraz w grudniu skończyła 5 lat i dopiero przy lekach na padaczkę w ciągu ostatnich trzech miesięcy przytyła kilogram i ma 21.5 kg. :)
 
reklama
Do góry