reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Potrzebuje abyście podniosły mnie na duchu. Staram się kontrolować ta owulację i nic nie wychodzi jajniki szaleją jak chcą. Stracilam jakąkolwiek nadzieję na to zw w tym miesiącu coś będzie. Mam już dosyć wyczekiwania na owulację a potem na ciąże której nie ma. Męczy mnie to i mam dosc a z drugiej strony dalej ta glupia nadzieja gdzieś się pojawią. Okres dopiero 18tego wiec kupa czasu jeszcze i już mam dosc naprawdę dość ;(( a jednak nie umiem odpuścić.... jakie to beznadziejne jest. Pocieszam się ze juz jedno dziecko mam i że w sumie są osób w gorszej sytuacji a jednak siedzi to we mnie tak że mam ochotę krzyczeć i płakać jednocześnie. Taki stres moze wpływać na owulację i okres. Jak się nie dać zjeść tym emocjom? Jak wyluzować?
A to Ty pisałaś, że wyjełaś niedawno spiralę? Czy Cię z kims mylę? Jeśli to Ty, to chyba organizm potrzebuje chwilę, żeby dojść do rytmu po spirali :). To jest który, trzeci czy czwarty cykl? Masz w miarę regularne cykle? To jeszcze nie jest nic niepokojącego, że nie zaszłaś w ciążę. W tym przypadku potrzeba cierpliwości :).
 
reklama
Dziewczyny, za 3 dni powinnam mieć owulacje a tu dzisiaj krew w sluzie. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Wczoraj użyłam pierwszy raz fertilsafe plus. Nie wiem czy to może mieć z tym związek:/
 
A to Ty pisałaś, że wyjełaś niedawno spiralę? Czy Cię z kims mylę? Jeśli to Ty, to chyba organizm potrzebuje chwilę, żeby dojść do rytmu po spirali :). To jest który, trzeci czy czwarty cykl? Masz w miarę regularne cykle? To jeszcze nie jest nic niepokojącego, że nie zaszłaś w ciążę. W tym przypadku potrzeba cierpliwości :).
Tak wyciągnęłam w kwietniu trochę to jest mój 3 cykl :) cykle regularne od samego początku trochę się martwię czy mam owulację czy jeszcze nie
 
Tak wyciągnęłam w kwietniu trochę to jest mój 3 cykl :) cykle regularne od samego początku trochę się martwię czy mam owulację czy jeszcze nie
Jak masz regularne cykle to pewnie masz owulację :). Ale jak Cię to uspokoi to się umów w kolejnym cyklu do ginekologa na monitoring jeśli masz taką możliwość :). Albo zrób sobie w tym cyklu 7 dni po domniemanej owulacji badanie progesteronu :). I będzie dobrze 😀.
 
Wiec warto to sprowadzić u innego lekarza, dobrze ze juz sie umowilas. Daj znac co powiedzial na te bole :)
Jestem po wizycie. Pani doktor stwierdziła ze po poronieniu przynajmniej pół roku trzeba odczekać żeby starać się o kolejna ciąże… 🤷🏼‍♀️ Co mówią na ten temat Wasi lekarze ? No i w badaniu podejrzewa u mnoe zgrubienia na edometrum i polip. Chociaż może to się złuszczyć przy miesiączce która mam mieć za 10 dni. Ciekawe bo tamtej wcześniejszy lekarz nie zauważył u mnie takich zmian… i znowu mnie to niepokoi. Jestem dobrej myśli ze to się złuszczy przy miesiączce. Wiec raczej w ciąży nie będę… 😑 teraz to mam większy mętlik w głowie. Chyba pora wrzucić na luz i niech się dzieje wole nieba
 
Jestem po wizycie. Pani doktor stwierdziła ze po poronieniu przynajmniej pół roku trzeba odczekać żeby starać się o kolejna ciąże… 🤷🏼‍♀️ Co mówią na ten temat Wasi lekarze ? No i w badaniu podejrzewa u mnoe zgrubienia na edometrum i polip. Chociaż może to się złuszczyć przy miesiączce która mam mieć za 10 dni. Ciekawe bo tamtej wcześniejszy lekarz nie zauważył u mnie takich zmian… i znowu mnie to niepokoi. Jestem dobrej myśli ze to się złuszczy przy miesiączce. Wiec raczej w ciąży nie będę… 😑 teraz to mam większy mętlik w głowie. Chyba pora wrzucić na luz i niech się dzieje wole nieba
No i komu tu wierzyć 🤷‍♀️ a w którym tygodniu poroniłaś? U mnie serduszko zatrzymało się na 9 tygodniu i dostaliśmy zielone światło po dwóch miesiączkach.
 
Laski jestem taka szczęśliwa!🥰 Żylaki wykluczone, jądra w porządku, w pierwszej kolejności mamy powtórzyć badanie nasienia i wyeliminować najmniejszy stres 😌 Normalnie kamień z serca, dzis 8 dc, czuje lewą stronę, może w tym miesiącu lewy jajnik zaskoczy, dzis chyba te Naszą euforię spożytkujemy wieczorem 😄😄 Taki koniec tygodnia to ja rozumiem hehe 😄 😄

Miłego weekendu dla Was!!! 🌷😍
 
No i komu tu wierzyć 🤷‍♀️ a w którym tygodniu poroniłaś? U mnie serduszko zatrzymało się na 9 tygodniu i dostaliśmy zielone światło po dwóch miesiączkach.
U mnie to był sam początek, 4 tydzień wiec mój lekarz pow ze mam się starać dalej bo tak się często dzieje z pierwsza ciąża i niczym się nie przejmować. Tez tak zrobiłam i działam dalej 😛 ale ta lekarka dzisiaj mnie zmartwiła… czas pokaże. Po miesiączce pójdę zbadać to nedometrium dla uspokojenia samej siebie.
 
reklama
Jestem po wizycie. Pani doktor stwierdziła ze po poronieniu przynajmniej pół roku trzeba odczekać żeby starać się o kolejna ciąże… 🤷🏼‍♀️ Co mówią na ten temat Wasi lekarze ? No i w badaniu podejrzewa u mnoe zgrubienia na edometrum i polip. Chociaż może to się złuszczyć przy miesiączce która mam mieć za 10 dni. Ciekawe bo tamtej wcześniejszy lekarz nie zauważył u mnie takich zmian… i znowu mnie to niepokoi. Jestem dobrej myśli ze to się złuszczy przy miesiączce. Wiec raczej w ciąży nie będę… 😑 teraz to mam większy mętlik w głowie. Chyba pora wrzucić na luz i niech się dzieje wole nieba
Ja nigdy nie ronilam wiec nie wiem co w takiej sytuacji, ale moze faktycznie daj sobie troche czasu na dojście do siebie. Poczekaj spokojnie na miesiączkę, pójdź po niej na wizyte kontrolna, niech ginek powie Ci czy endomoetrium jest Ok, czy wszystko co powinno sie złuszczyć, złuszczylo sie. Nie martw sie na zapas ;) No i popros o skierowanie na badania hormonów. Wszystkiego dobrego Ci zycze, duzo zdrowia 🌷
 
Do góry