reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
a ufasz temu lekarzowi? może warto skonsultować się z innym?

Ufam generalnie to on zdiagnozował wszystkie moje choroby, wcześniej się to nie udało, wprowadził leczenie nawet w szpitalu mnie położył, na wizytę się tyle czeka, bo jest w Warszawie uważany za jednego z lepszych i już nawet nie przyjmuje nowych pacjentek ja się dostałam cudem chyba jako przypadek beznadziejny, więc szkoda mi go zmieniać, teraz termin jest tak odległy też, bo jest na urlopie, jak raz zapytałam innego lekarza to powiedział, ze lepiej nie trafie niż jestem i, żeby przypadkiem nic nie zmieniać [emoji26]
 
Ufam generalnie to on zdiagnozował wszystkie moje choroby, wcześniej się to nie udało, wprowadził leczenie nawet w szpitalu mnie położył, na wizytę się tyle czeka, bo jest w Warszawie uważany za jednego z lepszych i już nawet nie przyjmuje nowych pacjentek ja się dostałam cudem chyba jako przypadek beznadziejny, więc szkoda mi go zmieniać, teraz termin jest tak odległy też, bo jest na urlopie, jak raz zapytałam innego lekarza to powiedział, ze lepiej nie trafie niż jestem i, żeby przypadkiem nic nie zmieniać [emoji26]
to nie zmieniaj, tylko jednorazowo się skonsultuj z innym 🙂
 
Ufam generalnie to on zdiagnozował wszystkie moje choroby, wcześniej się to nie udało, wprowadził leczenie nawet w szpitalu mnie położył, na wizytę się tyle czeka, bo jest w Warszawie uważany za jednego z lepszych i już nawet nie przyjmuje nowych pacjentek ja się dostałam cudem chyba jako przypadek beznadziejny, więc szkoda mi go zmieniać, teraz termin jest tak odległy też, bo jest na urlopie, jak raz zapytałam innego lekarza to powiedział, ze lepiej nie trafie niż jestem i, żeby przypadkiem nic nie zmieniać [emoji26]
Nie musisz zmieniać. Możesz iść jednorazowo na wizytę do innego lekarza. Ja tak zrobiłam.
 
Nie musisz zmieniać. Możesz iść jednorazowo na wizytę do innego lekarza. Ja tak zrobiłam.

Niestety generalnie jest taki problem, że jak jest ginekolog-endokrynolog i jest dobry to ma termin na za 50 lat, albo wcześniej przyjmuje tylko stałe pacjentki [emoji21]
 
Ostatnia edycja:
Ja się Wam kobitki pochwalę, bo dla mnie to trudny krok - zapisałam się do ginekologa-endokrynologa. Pierwszy raz będzie stres, a potem z górki jak u dentysty. Terminu mi szukali 2 dni, ale już mam. W piątek idę, o ile mi małpa nie przyjdzie, bo coś czuję, że się śpieszy. Mokro, ćmi w podbrzuszu, mdli i cycki bolą. Prócz dziwnego śluzu typowo co miesiąc mam. Ale i tak bywało. Jakoś zawsze gdy szłam na kontrolę to musiałam się o okres zbliżający martwić... taki pech z terminami. Tylko trochę się martwię, bo kobitka ma skrajne opinie w necie. Świetne, lub mega negatywne, aż nie wiem o co chodzi. Może zwykły ludzki hejt? Ale, że idę z ubezpieczenia to wiele (tylko czas i stres) konsultacją nie ryzykuję najwyżej zmienię. Ewa Stefanowicz-Kujawa, chodzi któraś z Was? Na forum jej jednoznacznie w wyszukiwarce nie znalazłam. Gdyby się udało i małpa nie przyszła jest sens robić test zaraz przed wizytą, czy to zbędne. To będzie 10 dni po tym jak wydaje mi się, że owu mogła być.
 
Dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć 😱 Cała się trzęsę. Kupiłam dzisiaj 2 testy z myślą o jutrzejszym testowaniu, ale nie wytrzymałam i jeden zrobiłam dzisiaj - jest pozytywny 😮😮

Kreseczka jest jasna, bo to popołudniowy mocz i owu mi się spóźniła w tym cyklu, ale jest! Mąż potwierdza, a on mi zawsze wybijał z głowy, jak widziałam jakieś cienie. Jutro rano powtórzę i oby było już pięknie widać, ale ciągle nie mogę w to uwierzyć 😍
 
reklama
Nie, miałam histeroskopie żeby usunąć polipa
Histeroskopia nie wyklucza endometriozy, jedynie laparoskopia jest w stanie ją wykluczyć lub potwierdzić. Inne badania mogą wykryć tylko te duże ogniska endometriozy. Głównymi objawami endometriozy to bóle i niepłodność. Ja bym na Twoim miejscu pod tym kątem się diagnozowala, szczególnie, że wcześnie zaczęłaś miesiączkowa, a to też jest częste u kobiet z endometriozą. 1,5 tygodnia temu miałam laparoskopię i potwierdzono mi endometriozę. Jest mikroskopijna, w tzw stopniu minimalnym, ale JEST. Żadne inne badanie nie potwierdziłoby u mnie endometriozy, jest malutka i zlokalizowana przy pęcherzu. Ani histero ani usg by jej nie znalazło. Lekarz widzi w niej mój problem niepłodności, za 2 tygodnie mam u niego wizytę i zobaczę co dalej, bo on już ma na mnie jakiś plan.
 
Do góry