reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Moj komentarz będzie czystym wyżaleniem się :( napisałam tu na forum już dzisiaj tyle postów, że pewnie jak ktoś to widzi to mówi walnięta. A ja czuję się coraz bardziej bezradna :( tyle czasu starań, miałam w końcu dobrego lekarza, którego z niewiadomych mi przyczyn zmieniłam, bo poszlam za sugestią, że powinnam się leczyć typowo w klinice leczenia niepłodności, więc tego lekarza zmieniłam na jednego z kliniki i co? Mija pół roku i dalej nic. 4 cykle clo i 4 zmarnowane. Nie wiem nawet czy miałam tą cholerną owulację czy nie :( nawet jak teraz wrócę do starego lekarza to jak mu powiem, że jestem po 4 stymulacjach to co on mi powie? Skoro prawidłowo po 6 powinno się przestać? A ja na 4 stymulacje tylko raz się starałam i może jakbym była lepiej prowadzona to już bym zaciążyła? :( Co on mi powie jak mi zostały tylko 2 stymulacje? Mija miesiąc za miesiącem, pakuję w siebie te wszystkie leki, clo,metformina, witaminy takie owakie i nic. Opadam z sił :( i mam ogromny żal do siebie, że w nieodpowiednim momencie podjęłam decyzję o zmianie kliniki i była to zła decyzja. Zmarnowany czas, zmarnowane pieniądze i nadzieje. Dobranoc :(
 
reklama
Moja ciąża również zatrzymała się na 8+5 i miałam łyżeczkowanie. 3 tygodnie po zabiegu byłam na kontroli i również mój organizm już był gotowy na owulacje w ciągu kilku dni i moja lekarka pozwolila nam się normalnie starać ponieważ byłam wzorowo oczyszczona. Więc myślę, że nie ma sensu martwić się na zapas, a nóż z tego wyjdzie jakieś cudne szczęście [emoji110]
Najwyraźniej mój organizm potraktował poronienie jak miesiączkę. Wpisałam w apkę dzień zabiegu jako 1 dzień miesiączki i tak też wychodzi mi owulacja.
 
Ciąża obumarła 8+4. Czy za wcześnie? Nie wiem... Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji. Lekarz przy usg od razu powiedział, że jestem po owulacji. Trochę się obawiam, bo byłam przekonana, że pierwszy cykl jest bezowulacyjny, a w czwartek trochę nas z mężem poniosło... I tak się zastanawiam czy cos może z tego wyjść.
Nasza pierwsza ciąża obumarla w 12 tygodniu..
Po łyżeczkowaniu jak tylko już było tam ok, przytulaliśmy się dość często z mężem, a w kolejna ciążę zaszłam 1,5 tyg od zabiegu.
Tak jak pisze Zazuu, jeśli jest dobrze oczyszczone i nie ma żadnych problemów, gin nie widzi przeciwwskazań, to trzeba liczyć na to, że będzie ok :)
I tego wszystkie się trzymajmy, ma być ok :)
Miłego wieczoru.
Ps: mnie z mężem ostatnio tak poniosło, że musiał wyprac podsufitkę w aucie, bo poodbijalam na niej moje trampki xD
Cytując klasyka "jak do tego doszło, nie wiem"
 
Nasza pierwsza ciąża obumarla w 12 tygodniu..
Po łyżeczkowaniu jak tylko już było tam ok, przytulaliśmy się dość często z mężem, a w kolejna ciążę zaszłam 1,5 tyg od zabiegu.
Tak jak pisze Zazuu, jeśli jest dobrze oczyszczone i nie ma żadnych problemów, gin nie widzi przeciwwskazań, to trzeba liczyć na to, że będzie ok :)
I tego wszystkie się trzymajmy, ma być ok :)
Miłego wieczoru.
Ps: mnie z mężem ostatnio tak poniosło, że musiał wyprac podsufitkę w aucie, bo poodbijalam na niej moje trampki xD
Cytując klasyka "jak do tego doszło, nie wiem"
Az mi się przypomniało, jak kiedyś urwałam uchwyt na rękę w samochodzie 😏😁
 
Nasza pierwsza ciąża obumarla w 12 tygodniu..
Po łyżeczkowaniu jak tylko już było tam ok, przytulaliśmy się dość często z mężem, a w kolejna ciążę zaszłam 1,5 tyg od zabiegu.
Tak jak pisze Zazuu, jeśli jest dobrze oczyszczone i nie ma żadnych problemów, gin nie widzi przeciwwskazań, to trzeba liczyć na to, że będzie ok :)
I tego wszystkie się trzymajmy, ma być ok :)
Miłego wieczoru.
Ps: mnie z mężem ostatnio tak poniosło, że musiał wyprac podsufitkę w aucie, bo poodbijalam na niej moje trampki xD
Cytując klasyka "jak do tego doszło, nie wiem"
😂 ja tak chyba powiem mojemu lekarzowi jak pójdę potwierdzić ciąże. Niby zalecił, żeby odczekać jeszcze cykl, tylko i wyłącznie ze względu zbyt wysokiego TSH i wysokiego cukru na czczo w ciąży. Ale trzymam dietę i cukier pięknie spadł, a od tyg biorę większą dawkę euthyroxu więc tsh już powinno być poniżej 2. Mąż mówił, żebym rzuciła "panie ja nie wiem... Ja spałam..." 😂
 
Moj komentarz będzie czystym wyżaleniem się :( napisałam tu na forum już dzisiaj tyle postów, że pewnie jak ktoś to widzi to mówi walnięta. A ja czuję się coraz bardziej bezradna :( tyle czasu starań, miałam w końcu dobrego lekarza, którego z niewiadomych mi przyczyn zmieniłam, bo poszlam za sugestią, że powinnam się leczyć typowo w klinice leczenia niepłodności, więc tego lekarza zmieniłam na jednego z kliniki i co? Mija pół roku i dalej nic. 4 cykle clo i 4 zmarnowane. Nie wiem nawet czy miałam tą cholerną owulację czy nie :( nawet jak teraz wrócę do starego lekarza to jak mu powiem, że jestem po 4 stymulacjach to co on mi powie? Skoro prawidłowo po 6 powinno się przestać? A ja na 4 stymulacje tylko raz się starałam i może jakbym była lepiej prowadzona to już bym zaciążyła? :( Co on mi powie jak mi zostały tylko 2 stymulacje? Mija miesiąc za miesiącem, pakuję w siebie te wszystkie leki, clo,metformina, witaminy takie owakie i nic. Opadam z sił :( i mam ogromny żal do siebie, że w nieodpowiednim momencie podjęłam decyzję o zmianie kliniki i była to zła decyzja. Zmarnowany czas, zmarnowane pieniądze i nadzieje. Dobranoc :(
To przepraszam, ale skoro na jeden cykl starasz się tylko raz to jaki sens jest brania tych tabletek? Tabletki sie bierze jak się starasz porządnie, przez cały cykl. Jesli w przyszlym miesiącu nie zamierzasz się starać to odloz ta stymulacje. Moze czas przerwać starania na jakis czas i później znowu wrocic do stymulacji ale z porządnym nastawieniem i staraniem się przez cały cykl a nie tylko raz? 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry