reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć!
Czy Wy w czasie około-owulacyjnym tez miewacie nudności? Ja od dwóch dni czuję, jakbym się czymś przytruła, a raczej nie miałam czym. Jutro idę na USG, ale wydaję mi się, że owu była wczoraj.
 
reklama
Gratuluje
Hej dziewczyn! Pięknego tygodnia życzę :) (chociaż chyba już od jutra ma padać).
ja mam na jutro termin okresu, od 3 dni plamienia także nawet nie robię już sobie nadzei :)
Zaczynam kolejny miesiąc starań. Nawet nie wiem który, ale coś około roku.
Jak nastroje? Co słychać?
Ja tez jutro testuje @, chyba, ze przyjdzie...
 
Gratuluje

Ja tez jutro testuje @, chyba, ze przyjdzie...
U mnie też jutro testowanie. Ale jakoś tak kobieca intuicja moei mi ze nic mnie nie zaskoczy 😜 i biel będzie jak zawsze krystalicznie czysta 🙈 ale! Najważniejsze że już wiemy z moją gin co robić I jak działać zeby owulka wystąpiła. No i że u mnie trzeba cierpliwości bo dopiero ok 17-18dc coś tam widać w którym jajniku, który pęcherzyk zaczyna dominować. Ale powodzenia wszystkim innym testującym 😁🍀
 
Hej dziewczyn! Pięknego tygodnia życzę :) (chociaż chyba już od jutra ma padać).
ja mam na jutro termin okresu, od 3 dni plamienia także nawet nie robię już sobie nadzei :)
Zaczynam kolejny miesiąc starań. Nawet nie wiem który, ale coś około roku.
Jak nastroje? Co słychać?
U mnie też będzie już roczek, a pol roku od starań takich pod kontrolą kliniki. Niestety cykle mega rozwklekaly mi się w czasie nim doszliśmy do tego na co organizm reaguje a na co nie. Ale jestem dobrej myśli! I 3mam kciukasy również za Ciebie 🍀😊 oby do końca roku się udało 😊😊
 
Ja
U mnie też jutro testowanie. Ale jakoś tak kobieca intuicja moei mi ze nic mnie nie zaskoczy 😜 i biel będzie jak zawsze krystalicznie czysta 🙈 ale! Najważniejsze że już wiemy z moją gin co robić I jak działać zeby owulka wystąpiła. No i że u mnie trzeba cierpliwości bo dopiero ok 17-18dc coś tam widać w którym jajniku, który pęcherzyk zaczyna dominować. Ale powodzenia wszystkim innym testującym 😁🍀
ja tez tak sadze, ze będzie biel(niestety)
Choć mi ginekolog powiedział, ze 15-16 dzień cyklu owulacja wystąpiła, ale z temperatury wynika, ze się opóźniła pare dni. Cóż, obawiam się, ze mogliśmy to przegapić.
☀️💚 do jutra
 
U mnie też będzie już roczek, a pol roku od starań takich pod kontrolą kliniki. Niestety cykle mega rozwklekaly mi się w czasie nim doszliśmy do tego na co organizm reaguje a na co nie. Ale jestem dobrej myśli! I 3mam kciukasy również za Ciebie 🍀😊 oby do końca roku się udało 😊😊
Jak długie masz cykle? W miare regularne ?
 
Hej! 😘 Dziś ciężka nocka była z powodu upałów, co chwile się budziłam, a rano do pracy wstać nie mogłam 😴 Wczoraj też się czułam fatalnie spałam prawie cały dzień, słabo mi było, zawroty głowy, straszne to 😱 Dziś 25 dc, jeszcze 5 dni do miesiączki, ale czuję już krzyż, ciągle chodzę zmęczona to na pewno miesiączka się zbliża 🙄
Albo nie 😉 oby to jednak objawy nie-okresu 😁😁😁 🍀ale powiem szczerze że mnie ostatni tydzień tez dojechał. Brzuch non stop pobolewal a energia na poziomie -500 😜 najchętniej przespałabym te upały (pewnie to wina luteiny bo po niej zawsze jak zombie chodze). Hyh chociaż powiem szczerze ze spać w nocy nie mogę wiec nie wiem na ile by to przesypianie się udalo🙈 🤣 tak czy inaczej miłego dnia Kobietki 😊 i niech z upałów cieszą się urlopowiczki 😁
 
Ja

ja tez tak sadze, ze będzie biel(niestety)
Choć mi ginekolog powiedział, ze 15-16 dzień cyklu owulacja wystąpiła, ale z temperatury wynika, ze się opóźniła pare dni. Cóż, obawiam się, ze mogliśmy to przegapić.
☀️💚 do jutra
A może się udało? Oby chłopaki były dzentelmenami i zaczekaly na grzecznie na komórkę 🤞🏻😁
 
reklama
Jak długie masz cykle? W miare regularne ?
Ja mam PCOS wiec cykle bez kontroli i wspomagania to były najróżniejsze(29 najkrótszy, 56 najdluzszy). Ten cykl wreszcie bardzo ładnie się ułożył, doszlo do owulki, ale jest nie najkrótszy bo dzis juz mija 32 dzień, a owulka +/- była w 20dc.
 
Do góry