reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Wiesz to myślę że nawet i lepiej 😊 ja tez jakoś tak lepiej się czuje jeśli nikt mnie nie dopytuje non stop co i jak. Robimy co nasze i tyle 😊 nasienie u nas spoko. Wyszło na prostą po zmianie leków. Wiec od stycznia mniej więcej jiz działamy że zdrowa armia plemnikow mieszczącą się w normach 😉 a co do kliniki to owszem- tez slyszlam takie opinie. Ale ja akurat trafiłam na świetna babeczka która sama powiedziała, że dopóki nie będzie jasnych wskazać do innej drogi niż naturalna to ona nie ma zamiaru nas kwalifikować nawet do inseminacji. Więc mysle ze tutaj akurat nieźle rzesmy trafili.😊 A przynajmniej wiem ze w razie czego wszystkie badania mogę u nich wykonać nie czekając na termin. Wcześniej tułałam się po nie-klinikach i tam w zasadzie miałam wrażenie że działają po omacku i na odwal się. A tutaj od samego początku wiem co i jak, badania po kolei były zlecane łącznie z tłumaczeniem co jak i dlaczego w takiej a nie innej kolejności. Więc ja akurat jestem baaardzo zadowolona 😊 ale tak- słyszałam różne niefajne historie.
Najważniejsze że Wam odpowiada i jesteście zadowoleni. Dobry lekarz to podstawa ;) który dzień cyklu? Daleko jeszcze do testowania? U mnie 3dc od wczoraj clo, ale dobrze reaguje, nic nie odczuwam ;) 😋
 
Bzdura. Możesz mieć długa jedna z faz cyklu i to się reguluje jeśli jest taka potrzeba. Ja bym się narazie na Twoim miejscu nie zamartwiala, przejdź przez ten monitoring i zobaczysz jak wyglada sytuacja. Daj znać jutro co tam widać [emoji16] dziewczyny tu miały owu i w 30dc wiec spokojnie [emoji3526]
Wiec byłam dziś na monitoringu i lekarz nic nie zobaczył. Jestem w 11 dc i nie mam żadnego pęcherzyka dominującego 😒😣 mam przyjść na ciąg dalszy monitoringu w poniedziałek tj 16dc.
 
Wiec byłam dziś na monitoringu i lekarz nic nie zobaczył. Jestem w 11 dc i nie mam żadnego pęcherzyka dominującego [emoji19][emoji21] mam przyjść na ciąg dalszy monitoringu w poniedziałek tj 16dc.

Jeśli masz długa pierwsza fazę cyklu to naturalne ze jeszcze nic nie będzie widać. U mnie ok. 14dc tez nie było niby pęcherzyka dominującego, a jednak do owulacji doszło , tylko później. Także głowa do góry i działać, bawić się [emoji16]
 
Jeśli masz długa pierwsza fazę cyklu to naturalne ze jeszcze nic nie będzie widać. U mnie ok. 14dc tez nie było niby pęcherzyka dominującego, a jednak do owulacji doszło , tylko później. Także głowa do góry i działać, bawić się [emoji16]
A czy długa pierwsza faza cyklu może wpływać a jakość pęcherzyka? No bo skoro one tak wolno rosną to coś musi być nie tak...
 
reklama
Do góry