reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, proszę doradźcie mi kiedy mam zrobić badania bo lekarz kazał do 3dc a właśnie przed chwilą zaczelam delikatnie plamić (czuje ze w środku jest już dużo krwi) i nie wiem czy mam to liczyć jako 1dc i badania zrobić w poniedziałek? Zazwyczaj okres zaczynał mi się rano 🤔😐
Myślę, że jak zrobisz w poniedziałek to będzie ok. Często przy takich badaniach napisane jest,że 2-3 dzień cyklu.
 
reklama
Cześć dziewczyny, proszę doradźcie mi kiedy mam zrobić badania bo lekarz kazał do 3dc a właśnie przed chwilą zaczelam delikatnie plamić (czuje ze w środku jest już dużo krwi) i nie wiem czy mam to liczyć jako 1dc i badania zrobić w poniedziałek? Zazwyczaj okres zaczynał mi się rano 🤔😐
Zrob w poniedzialek, czasem cos sie.moze delikatnie przesunąć
 
Myślę, że jak zrobisz w poniedziałek to będzie ok. Często przy takich badaniach napisane jest,że 2-3 dzień cyklu.
Zrob w poniedzialek, czasem cos sie.moze delikatnie przesunąć
W takim razie macie rację. Może lepiej zrobić badania wcześniej niż za późno. Zacznę liczyć dzisiejszy dzień jako 1dc 😉 także witam was w 1dc. Za dwa dni krew a w 6 dc czeka mnie pierwsza kontrola u lekarza. Zaczynam monitoring 😊😊😊
 
Dziewczyny 21 maja powinnam mieć owulke ( z moich obliczeń ) a test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 29 czyli od tego pozytywnego testu liczmy 15dni fazy lutelnej to okres będzie 13 czerwca ? I cykl będzie trwał 36 dni czy jak to liczyć ? Bo normalnie mam 28-29 dniowe
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, mam 28 lat, narzeczony 29 lat. W lipcu bierzemy ślub. Mamy corke 11 letnia, staramy sie od grudnia o dziecko, ale cos nie szlo. Zaskoczylam w marcu, niestety w 6 tyg poronilam, pęcherzyk nisko osadzony i nie udalo sie. Musialam miec zabieg lyzeczkowania. Zabieg mialam 29 kwietnia, od tamtej pory nie dostalam miesiaczki. Tzn mialam plamienia 16,17 maj, takie doslownie slady na papierze, ni to krew, ni braz. Na wkladce nic a nic. Od tamtej pory cisza, ani plamien, ani nic. Bola mnie piersi, ale test robilam tydzien temu negatywny wiec nie powtarzalam, bo uznalam to bez sensu. Watpie, aby byla owu po lyzeczkowaniu. Lekarza mam za tydzien. Mam nadzieje ze cos sie wyjaśni, miala ktoras z was taki problem? Pozdrawiam
Mi się okres po zabiegu przesunął o ok tydzień. Miesiączka powinna się pojawić do ok 6tyg po zabiegu. Nie miałaś wizyty kontrolnej po zabiegu? Ile wtedy krwawiłaś? Myślę że do wizyty powinna się pojawić, jak nie to i tak masz wizytę to lekarz powinien powiedzieć co i jak.
 
Dziewczyny 21 maja powinnam mieć owulke ( z moich obliczeń ) a test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 29 czyli od tego pozytywnego testu liczmy 15dni fazy lutelnej to okres będzie 13 czerwca ? I cykl będzie trwał 36 dni czy jak to liczyć ? Bo normalnie mam 28-29 dniowe
Teoretycznie tak :) Ja mam 14 dni, norma jest 10-16 dni. U Ciebie jeśli są 28-29 dni to też ok 14-15dni powinna trwać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry