reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja to zamierzam w sylwestra zaszaleć z alkoholem 😂 już nawet nie pamiętam kiedy cokolwiek piłam 😅 dziadkowie biorą córkę na święta i ferie to można korzystać. Ten rok był ciężki i nie chętnie będę go wspominać więc trzeba chociaż w ostatni dzień w tym roku wyluzować.
 
To i ja się witam, chociaż jeszcze się nie staramy. Jestem mamą prawie 6miesiecznej corki. Interesuje mnie, czy jest tu ktoś, kto miał przyrośnięte/wrośnięte łożysko w macicę w poprzedniej ciąży?

Życzę wam owocnego grudnia [emoji4]
 
Bzdura totalna [emoji2356] tylko do dnia okresu można się napić lampki wina.
Teoretycznie dopóki nie wyksztalci się lozysko to można się napić lampki wina ;-) Ja testuje 24 więc będąc świadoma ciąży nie będę pić żadnych% ale coś czuje że i tak ten cykl nie jest mój. Bardziej liczę na styczniowe testowanie [emoji85]
 
Bzdura totalna [emoji2356] tylko do dnia okresu można się napić lampki wina.
To teraz Ty bzdury piszesz. Co z kobietami z krótkimi cyklami? Albo tymi co mają nieregularne okresy?
"Podczas pierwszych tygodni ciąży, kiedy to nie wiesz jeszcze czy doszło do zapłodnienia czy nie, twój wpływ na dziecko jak i wpływ otoczenia jest ograniczony. Oczywiście lepiej nie spożywać alkoholu, czy nie palić papierosów w tym okresie, ale ich negatywny wpływ jest w miarę zniwelowany. Do piątego tygodnia zarodek jest mocno odseparowany od środowiska i chroniony przez własne struktury, oraz ma własne zapasy odżywcze. "
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry