reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja też 4dc 😁 ale staż starań troszkę dłuższy 😉 wyniki w normie, wyniki mojego M też, ale coś nie idzie 🤷‍♀️ życzę zaraz z początkiem roku 2 kreseczek 😁
Nie znam się ale ginekolog nie sugerował co jeszcze oprócz badań można by było zrobić żeby w końcu się udało? Bo boję się że właśnie sama na takim etapie stanę i kompletnie nie będę wiedzieć co dalej 😬 Dziękuję Ci bardzo i tobie również tego życzę! 😊
 
reklama
I już widzę te spojrzenia w święta i pytania czemu nie pije [emoji57][emoji2960][emoji849][emoji28]
Teoretycznie dopóki nie wyksztalci się lozysko to można się napić lampki wina ;-) Ja testuje 24 więc będąc świadoma ciąży nie będę pić żadnych% ale coś czuje że i tak ten cykl nie jest mój. Bardziej liczę na styczniowe testowanie 🙈
 
Wkurzające, jakbyś musiała miec powód. Bo tylko kobiety w ciąży nie piją [emoji2358] nie można po prostu nie chcieć [emoji2358]
Jest wkurzające trochę, tylko jeśli ktoś nigdy nie odmówił a teraz nagle tak, tzn. że coś jest na rzeczy. U mnie tak było z kawą na imprezie w nocy. Nigdy nie odmawiałam, jak byłam w ciąży po prostu nie ciągnęło mnie do niej , no i nie wskazane jakieś duże ilości. I oczywiście na boczku były szepty czy coś jest na rzeczy. Po prostu tak jest, że nikt nie podejrzewa, że osoba zdrowa, która nie ma widocznych problemów zdrowotnych może mieć problemy z zajściem w ciąże.
 
reklama
Chyba mam lh progress :)
IMG_20201210_205507.jpeg
 
Do góry