reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zrobiliśmy badania nasienia, jak bardzo jest źle? 😔 niby z takimi wynikami zdażają się ciążę ale lekarz od razu proponował inseminacje
Kochana, nie jest dobrze, ale to też zależy jakie są przeczyny tych wyników. Koniecznie skonsultujecie to z dobrym lekarzem. Koniecznie trzeba zrobić usg jąder. Lekarz dalej Was pokieruje. Trzymaj się ciepło <3
 
Partner usłyszał na uspokojenie, że do badania pobierane jest tylko 10% nasienia z tego oddanego, że może tylko to 10% jest złe... Trochę ciężko mi w to uwierzyć 😔
To jest prawda, że pojedyczne wyniki mogą być zaniżone, nawet ze względu na stres przy badaniu, które dla wielu mężczyzn nie jest łatwe.
 
Zrobiliśmy badania nasienia, jak bardzo jest źle? 😔 niby z takimi wynikami zdażają się ciążę ale lekarz od razu proponował inseminacje
Niestety nie wygląda to za ciekawie, ale może jeśli wdrożycie dietę i leki to za 3 miesiące morfologia podskoczy do góry! Mój mąż zażywa Proxeed Plus wg androloga najlepszy na rynku w tym momencie, ale niestety też okropnie drogi ponad 300zł na miesiąc wychodzi 😔Ważne też jest abyście zrobili USG jąder, żeby wykluczyć np. żylaki
 
Niestety nie wygląda to za ciekawie, ale może jeśli wdrożycie dietę i leki to za 3 miesiące morfologia podskoczy do góry! Mój mąż zażywa Proxeed Plus wg androloga najlepszy na rynku w tym momencie, ale niestety też okropnie drogi ponad 300zł na miesiąc wychodzi 😔Ważne też jest abyście zrobili USG jąder, żeby wykluczyć np. żylaki
Proxeed plus to jest coś na zasadzie Fertilman plus? 😄 Czy to już jakiś lek?
 
Kochana, nie jest dobrze, ale to też zależy jakie są przeczyny tych wyników. Koniecznie skonsultujecie to z dobrym lekarzem. Koniecznie trzeba zrobić usg jąder. Lekarz dalej Was pokieruje. Trzymaj się ciepło <3
Najgorsze jest to, że wyniki były konsultowane z Andrologiem w klinice niepłodności i nie zaproponował dalszego leczenia, nawet nie wykonał USG jąder to mnie bardzo zdziwiło ... W tym kraju lepiej nie chorować.... Mam koszmarne myśli jak to się wszystko dalej potoczy, moja stymulacja nawet tu nic nie da... 😪😪😪
 
Najgorsze jest to, że wyniki były konsultowane z Andrologiem w klinice niepłodności i nie zaproponował dalszego leczenia, nawet nie wykonał USG jąder to mnie bardzo zdziwiło ... W tym kraju lepiej nie chorować.... Mam koszmarne myśli jak to się wszystko dalej potoczy, moja stymulacja nawet tu nic nie da... [emoji25][emoji25][emoji25]
Idźcie do niezależnego androloga. Ten z kliniki od razu zalecił inseminacje bez dodatkowych badań i wdrożenia leczenia żeby klinice od razu kasa wpadała...
 
reklama
Do góry