reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Najgorsze jest to, że wyniki były konsultowane z Andrologiem w klinice niepłodności i nie zaproponował dalszego leczenia, nawet nie wykonał USG jąder to mnie bardzo zdziwiło ... W tym kraju lepiej nie chorować.... Mam koszmarne myśli jak to się wszystko dalej potoczy, moja stymulacja nawet tu nic nie da... 😪😪😪
Kochana to jak on w ogóle skomentował te wyniki? Bo w jakąś stronę powinień iść, powiedzieć co dalej...
 
reklama
Kochana to jak on w ogóle skomentował te wyniki? Bo w jakąś stronę powinień iść, powiedzieć co dalej...
Powiedzial, że mamy się zastanowić nad inseminacja, że naturalne ciążę się z takich wyników zdarzają ale rzadko, nawet nie zaproponował leczenia, nic kompletnie... Boże wszędzie tylko kasa, kasa, kasa, byle człowieka naciągnąć nic więcej ...😔😔😔
 

Załączniki

  • Screenshot_20210526-215358_Gallery.jpg
    Screenshot_20210526-215358_Gallery.jpg
    208,8 KB · Wyświetleń: 70
Powiedzial, że mamy się zastanowić nad inseminacja, że naturalne ciążę się z takich wyników zdarzają ale rzadko, nawet nie zaproponował leczenia, nic kompletnie... Boże wszędzie tylko kasa, kasa, kasa, byle człowieka naciągnąć nic więcej ...😔😔😔
Bardzo niefajnie. Zależy jaka u Was jest przyczyna. Ale mogę moze w jakimś stopniu Cię podnieść na duchu, bo w innym wątku dzieliłam się naszymi wynikami nasienia, które po 3 miesiącach wielu dziłań mocno poszły w górę. Więc w pewnych sytuacjach da się to poprawić. Trzeba tylko skonsultować z dobrym lekarzem.
 
25 lat, pracuje na magazynie, po pracy sportowe nie uprawia, jedynie jakiś rower
No to jest młody, może udałoby się coś poprawić ebookami od Akademii Płodności? 😔 Trzymam kciuki! Normalnie aż mnie otrzepało, że taki młody mężczyzna może mieć złe wyniki 😔 dziewczyny już wyżej pisały, że niezależny androlog i USG koniecznie 😔
 
reklama
Powiedzial, że mamy się zastanowić nad inseminacja, że naturalne ciążę się z takich wyników zdarzają ale rzadko, nawet nie zaproponował leczenia, nic kompletnie... Boże wszędzie tylko kasa, kasa, kasa, byle człowieka naciągnąć nic więcej ...[emoji17][emoji17][emoji17]
Tak, zdarzają się rzadko ale takie wyniki można przecież poprawić. Idźcie do dobrego, prywatnego androloga. Takiego, który nie pracuje w klinice niepłodności. On zrobi usg, zleci badania hormonów i wdroży odpowiednie leczenie. Powie co robić, czego nie robić, co jeść, jak sie ubierać itd. Zobaczysz, że z takiej wizyty wyjdziecie mądrzejsi i pełni nadziei.

A ten z kliniki niepłodności pokazał wam drogę na skróty, która niekoniecznie jest lepsza a na pewno droższa. Bo jemu kasa będzie lecieć
 
Do góry