reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wynik testosteronu już mam...
Jutro AMH, czyżby nie wskazuje na
PCOS?
Ogólnie to jak gin zaleciła Ci dupka od 16 dc a Ty obecnie masz owulacje po 20 dc to on może Ci w cyklach namieszać, chyba, że bardziej zależy Ci na skróceniu cyklu?
Tak czy siak - ja bym skonsultowała się z innym lekarzem, bo sam obraz usg nie wskazuje na pcos.
IMG_20210526_142406.jpeg
 
A jakie masz zalecenia co do duphastonu?
Na monitoringu mi właśnie nie powiedział, albo mi umknęło bo tak się zdziwiłam, że pęcherzyk sam pękł. Mam jedną paczkę, więc w piątek ją skończę (2x1). W piątek też mam tele z innym lekarzem więc może coś doradzi :)
Ale jakoś nie czuję, żeby się udało. To by było zbyt piękne. To pierwsza owu od dawna....
 
reklama
Do góry